MJF: Przez Chrisa Jericho nie posiadam AEW World Title, Joey Janela informuje o swojej kontuzji, Darby Allin wystąpi w The Jackass 4

» Lider The Pinnacle, czyli MJF udzielił wywiadu dla Sports Illustrated, w którym wypowiedział się na temat chęci zdobycia AEW World Title oraz konfliktu z Chrisem Jericho.

Zamierzam znaleźć drogę do World Championship. Powinienem być teraz mistrzem. Jon Moxley wykonał nielegalną akcję (w ubiegłym roku na All Out). Osobą, przez którą teraz nie mogę skupić się na mistrzostwie jest Chris Jericho. To przez niego nie walczę o World Title. Y2J jest niesamowitym wrestlerem i z tym nie ma co się spierać, ale nie był na ringu z kimś tak utalentowanym, jak ja. Moim celem jest zakończenie zmagań z Chrisem, który nadal pracuje w mojej firmie. To jest mój najbliższy cel, a kiedy z nim skończę udowodnię całemu światu, że Sammy Guevara również nie jest na moim poziomie.

» AEW Star Joey Janela został zmuszony do zrobienia sobie przerwy od występów na ringu. 1 czerwca wrestler ujawnił, iż zmaga się z urazem, przez który nie otrzymał zielonego światła od lekarzy. Doświadczony wrestler zrezygnował z kilku live eventów, a w tym dla Game Changer Wrestling. Show organizowane przez wspomnianą federację odbędzie się 10 lipca w Dallas.

Niedługo wrócę – powiedział JANELA. Aktualnie zmagam się z drobnym urazem, wstrząsem mózgu. To się zdarza. Wszystko o tym wiedzą, ponieważ pracujemy w wrestlingu. Każdy sportowiec jest narażony na tego typu urazy. Mam nadzieję, że w najbliższych tygodniach otrzymam zgodę na powrót do ringu. Jestem dobrej myśli, ponieważ chcę wrócić i zrobić kilka rzeczy w AEW. Tuż przed doznanym urazem pewne sprawy miały się wydarzyć, ale to nieuniknione.

ZOBACZ TAKŻE >>> Arkadiusz Pawłowski: Chcemy sprawić, by produkt mówił sam za siebie – Kilka słów o Prime Time Wrestling

» AEW Star Darby Allin pojawi się w czwartej odsłonie Jackassów. Portal SlashFilm.com informuje, że dla wrestlera przewidziany jest wspólny występ z Shaquillem O’Nealem oraz UFC Heavyweight Championem Francisem Ngannou. Premiera filmu The Jackass 4 planowana była na 5 marca bieżącego roku, ale z powodu pandemii koronawirusa plany zostały zmienione. Na początku stycznia Darby Allin wystąpił w podcaście Endless Hustle, w którym omówił potencjalny występ w czwartej serii Jackassów.

Jedyną okazją może być występ w Jackass 4. Rozmawiałem z wieloma ludźmi i wiem, że w tym okresie nie będę musiał pracować. Jest to jeden z punktów obecnych na mojej liście życzeń. Rozmawiałem o tym ze Steve-O. Niestety z powodu COVID-19 wstrzymano produkcję filmu.