Paul Heyman: „Roman Reigns jest największą gwiazdą dzisiejszej branży”, Dlaczego WWE nie zorganizowało Evolution II?, Miro reaguje na zwolnienie Zeliny Vegi przez WWE

» Paul Heyman, specjalny doradca „The Tribal Chief” Roman Reignsa, wysoko ocenił WWE Universal Championa podczas sobotniej edycji Talking Smack. Współgospodarz programu, Heyman zapowiedział walkę turnieju głównego „Best of the Best” w przyszłą niedzielę podczas turnieju Survivor Series, w którym Reigns zmierzy się z mistrzem WWE, Randym Ortonem lub Drew McIntyre. Heyman powiedział, że niezależnie od przeciwnika, Reigns wejdzie na imprezę jako najważniejszy mistrz WWE i niewątpliwie „największa gwiazda w całej dzisiejszej branży”.

Ktokolwiek wejdzie do Survivor Series, jako drugi najważniejszy mistrz w WWE, pozostanie tym samym, kiedy wejdzie na ring przeciwko największej supergwieździe w całej dzisiejszej branży.

Patrząc w przyszłość na obronę tytułu, Heyman powiedział, że Reigns będzie opracowywał strategię dla swojego przeciwnika przez następne sześć dni. Reigns wygrał wiele walk przeciwko Ortonowi i McIntyre.

Jest przygotowany na wszystko, co może mu przedstawić to RAW. Będziemy mieć sześć dni, aby opracować strategię i przygotować się na tego, kto padnie u stóp Wodza Plemienia.

Heyman wyjaśnił również, dlaczego tylko doradza Reignsowi i nie jest adwokatem, tak jak robił to dla Brocka Lesnara.

Różnica między pełnieniem funkcji Radcy Specjalnego a adwokatem polega na tym, że nie muszę bronić stanowiska Romana. On sam to popiera. Doradzam mu tylko, jakie powinno być jego stanowisko. Kiedy chce publicznie mówić o sytuacji Jey Uso [lub jakiejkolwiek innej sprawie], zrobi to i zrobi to elokwentnie i wiarygodnie.

» WWE po raz pierwszy zorganizowało pierwszą galę wyłącznie dla kobiet 28 października 2018 r., Uniondale w stanie New Jersey. Evolution zostało odpowiednio nazwane, ponieważ oznaczało wielki moment w WWE Women’s Evolution, ale nie stworzyli jeszcze kontynuacji. Ringside News zapytał o możliwość powtórzenia tejże gali. To wcale nie wygląda na prawdopodobne. Jeden z członków zespołu kreatywnego powiedział, że o pomyśle „nie wspomniano”. Federacja planuje jednorazowe wydarzenie, a Evolution nie jest teraz w planach. Pomysł był rozpowszechniany od czasu do czasu przed pandemią. To pierwsze wydarzenie Evolution zostało faktycznie zarezerwowane w Uniondale jako show house, ale zostało przekształcone w WWE Network pay-per-view. To nie jest już opcją dla WWE, ponieważ mają ścisły program telewizyjny w ThunderDome. Sasha Banks niedawno wspomniała o swoim pragnieniu zorganizowania kolejnej gali Evolution, ale WWE nie jest w tej chwili bliska temu pomysłowi.

Fani wciąż proszą o kolejne Evolution. Pytaliśmy o to i nie wydaje się to prawdopodobne. W rzeczywistości powiedziano nam, że nie jest to już nawet sugerowane. Wiele rzeczy połączyło się, aby uczynić Evolution wyjątkową, której teraz po prostu nie ma, w tym wiele gwiazd.

» Gwiazda AEW Miro podzielił się swoimi przemyśleniami na temat zwolnienia Zeliny Vegi przez WWE. Podczas niedzielnego streamu na Twitchu Miro powiedział, że chociaż sympatyzuje z Vegą, jest również szczęśliwy z powodu byłej gwiazdy WWE, ponieważ może ona teraz kontynuować kontakt z fanami na platformach streamingowych.

Nic jej nie będzie. Kiedy zdarzają się takie rzeczy, zawsze jest to dla kogoś strata. Liczy się… Chciała kontynuować nagrywanie na Twitchu i teraz może. To dla niej najlepsza decyzja i najlepszy ruch. Więc cieszę się z jej powodu.

Jak informowaliśmy wcześniej, Vega odmówiła usunięcia swoich kont streamingowych, a nawet przystąpiła do otwarcia nowego konta OnlyFans pomimo edyktu wydanego przez WWE w zeszłym miesiącu. Zasadniczo Vega wybrała streaming zamiast wrestlingu dla WWE. Miro powiedział, że szanuje decyzję Vegi i zrobiłby to samo, gdyby był na jej miejscu.

Zaufaj mi, gdybym był na jej miejscu, zrobiłbym dokładnie to samo. Cóż, tak, mam na myśli to, że jest jasne, że kocha Twitcha. Chciała zrobić więcej ze swoim czasem niż tylko siłować się i trzymała się swoich pistoletów. Teraz będzie miała okazję robić, co tylko zechce. Nie jestem pewien, dlaczego wszyscy czują się źle z powodu tej sytuacji. Proszę, nie współczuj jej. Nic jej teraz nie powstrzymuje.