AEW Dynamite 24 listopada 2021: Wyniki

Witamy wszystkich na dzisiejszym AEW Dynamite. Jesteśmy w Chicago i show rozpoczyna nie kto inny jak CM Punk.

 

Ma on zmierzyć się z QT Marshallem, ale zamiast niego pojawia się MJF. Maxwell powiedział, że nie jest to miłe kiedy się komuś przerywa, przywołując sytuację z zeszłego tygodnia. MJF mówi, że jedyną użyteczną rzeczą w karierze Punka był Pipebomb. Mówi on też, że gdyby miał taką twarz jak Punk to musiałby wypijać 8 shotów, żeby popatrzeć w lustro. Zauważa też, że Cm Punk nie wymienił go na liście osób z którymi chciał się zmierzyć. MJF uważa, że zakończyłby walkę szybciej niż jego rekord w UFC.

 

Punk mówi, że dopiero tydzień temu dowiedział się, że jego rywal ma na imię Maxwell. Wcześniej myślał on, że ,,MJF” oznacza ,,My jealous fan”. Punk mówi, że nigdy nie mówił nic o nim, żeby nie karmić nim jego ego, ale wie, że jest on w jego głowie skoro ten ma plakat Punka na swojej ścianie. Punk powiedział, że zrobił coś czego nikt wcześniej nie potrafił. Uciszył go. Mówi on także, że MJF to po prostu mniej znana wersja The Miza.

 

MJF powiedział, że nie boi się oznajmić, że był kibicem CM Punka. Myślał on, że jest on najlepszy przy mikrofonie. Ale od kiedy powrócił tutaj to wybiera tylko i wyłącznie najłatwiejszych przeciwników.

 

MJF podszedł do Punka i powiedział mu, że jego oddech śmierdzi. Najprawdopodobniej dlatego, że wcześniej całował kilka tyłków. Zobaczył, że Punk ma już szare włosy, oczy, które mogą wydawać się zmęczone. MJF uznał, że równie dobrze Punk mógłby zostać ,,Mr. Hustle Loyalty Respect” Johnem Ceną.

Później wykonuje on klasyczne ,,You can’t see me” I dodaje, że Punk wrócił tu tylko dla pieniędzy. Pyta Punka czy boi się on ze względu na to, że nie jest już w stanie on wytrzymać presji. MJF powiedział, że zawodnik z Chicago ma prawo się bać gdyż kiedy powracał był witany jak lider kultu. Ma teraz w AEW okazuje udowodnić wszystkim, że mieli rację. MJF dodaje, że Punk zawsze o tym wiedział, że jego kariera była na drugim miejscu. Czy pierwszy był Triple H czy John Cena, to bez różnicy. Dodał także, że tutaj też się to nie zmieni Bo jest on lepszy od Cm Punka i on o tym wie.

CM Punk dodał, że nie będzie nikogo okłamywać, ale nie był pewny czy on nadal ,,to” ma, ale teraz już się nie boi. Punk powiedział, że ostatni raz kiedy MJF śpiewał, został umieszczony w New York Times. Zauważył, że MJF ma dużo do powiedzenia, ale zawsze ma pomoc: Wardlow, FTR, Shawn Spears. Punk uznał, że rozpoczął karierę w AEW od walki z duszą tej federacji z Darby’m Allinem. Zawodnik z Chicago przypomniał, że nie potrzebował do tego oszustwa. MJF powiedział, że nazywają Chicago ,,The second city”, nie dlatego, że są drudzy najlepsi, ale dlatego, że miasto się spaliło i odbudowali nowe.

Punk przypomniał, że kiedyś ufundował loda każdemu na arenie, ale rzeczą lepszą od tej będzie skopanie tyłka MJF’a.

,,Best in the world” ściąga koszulkę natomiast MJF wychodzi z ringu.

 

Singles match 

CM Punk Vs. QT Marshall

Zwycięzca– CM Punk

 

Na Backstage’u Tony Schiavone przeprowadził wywiad z Jurrasic Express i Christianem Cage’m. Christian zauważył, że Jurrasic Express są pierwsi w rankingu. Powiedział im, że zrobi wszystko aby ci zostali nowymi mistrzami.

 

Tag team match

Colten Gunn, Billy Gunn vs. Bear Country

Zwycięzcy– Colten Gunn, Billy Gunn

Po walce Sting i Darby Allin wyrzucili zwycięzców z ringu.

 

Na zapleczu Adam Cole z Bobbym Fishem powiedział, że jest rozczarowany wynikami ostatnich gal. Szczególnie, że The Young Bucks nie mogą jeszcze walczyć. Best Friends przerwali Adamowi. Ten uznał, że jest już zmęczony brakiem szacunku i zapłacą za to.

 

Taz zapytał się Dante czy ten podjął już decyzję. Lio Rush, który był obok nich dodał, że Martin nie chce być częścią drużyny. Ten jednak podpisał kontrakt i odszedł z drużyną.

 

Ćwierćfinał turnieju o mistrzostwo TBS 

Jamie Hayter Vs. Thunder Rosa

Zwyciężczyni– Thunder Rosa

 

Chris Jericho powiedział, że chce dowiedzieć się jakie wyzwanie na niego czeka.

2point0 i Daniel Garcia przerwali mu z czego nie był zadowolony lider Inner Circle.

 

Nadszedł czas na ,,Friendsgiving” z mistrzynią kobiet. Britt przeprosiła, że Thunder Rosa awansowała do półfinału. Tony Khan przekazał nam, że jeśli Riho pokona Britt na Rampage to dostanie walkę o mistrzostwo.

 

Singles match 

Bryan Danielson Vs. Colt Cabana

Zwycięzca– Bryan Danielson

Po walce Danielson szczycił się tym, że wybił zęba przeciwnikowi. Bryan dodał, że za tydzień będziemy w Atlancie, a stamtąd pochodzi kilku zawodników Dark Order.

Pojawia się Adam Page. Zaproponował Bryanowi walkę o mistrzostwo już teraz. Danielson zdenerwował się, że ten powiedział to po jego walce. Page uznał, że nie opuści dzisiejszego show bez walki. Adam zaproponował Danielowi pierwsze uderzenie. Ten nie był z tego zadowolony i rozpoczęła się bójka. Bryan ostatecznie uciekł z ringu.

 

Eight man tag team match

Lucha Bros, PAC, Cody Rhodes Vs. Malakai Black, FTR, Andrade El Idolo

Zwycięzcy– Malakai Black, FTR, Andrade El Idolo