Stephanie McMahon na temat zdrowia Triple H i rywalizacji z The Rockiem, Klarowne przesłanie Jeffa Hardy’ego wobec The Bloodline

» W trakcie wywiadu dla talkSPORT, Stephanie McMahon przedstawiła najnowsze informacje dotyczące obecnego stanu zdrowia WWE COO Triple H. Jak wiadomo były WWE Champion przeszedł operację serca spowodowana genetyczną wadą.

Paul (Triple H) ma się bardzo dobrze i radzi sobie coraz lepiej. Bardzo dziękuję za pytanie.

Stephanie wspomniała również o WrestleManii 31 i interakcji z The Rockiem oraz Rondą Rousey.

Mam wiele zabawnych wspomnieć z The Rockiem. Myślę, że uderzyłam go najmocniej, jak tylko mogłam – WrestleMania 31 na Levi’s Stadium. To było bardzo, bardzo dobre. Czułam się, jakby go to dotknęło haha. Później przyprowadził Rondę Rousey, która ostatecznie złamała mi rękę i storyline skończył się w taki sposób, że wspomniana dwójka ostatecznie dokonała zemsty. Fajnie jest móc współpracować z The Rockiem, oczywiście on zawsze wychodził zwycięsko, ale dla mnie to nie ma znaczenia.

W ostatnim czasie federacja WWE podsycała spekulacje dotyczące powrotu The Rocka do kwadratowego pierścienia, ale zobowiązania z “Hollywood” nie pozwalają mu na to. W ubiegłym tygodniu prezes WWE Vince McMahon zaprezentował złote jajko Kleopatry, które otrzymał od The Rocka. Było to nawiązanie do filmu Red Notice, który dostępny jest na platformie Netflix.

» WWE Superstar Jeff Hardy wysłał oświadczenie w kierunku WWE Universal Championa Romana Reignsa oraz SmackDown Tag Team Champions The Usos.

Ostatnio często o tym rozmawiam – Roman Reigns. The Bloodline bardzo irytuje mnie, a Roman często mówi o byciu The Head of The Table. Chcę złamać głowę rodziny.

Jeżeli chodzi o pojedynek z wrestlerem, z którym na pewno nie będę mógł walczyć to myślę, że takim jest Andre The Giant. Chciałbym również wystąpić w godzinnym Iron Man Matchu, aby się sprawdzić.

Jak wiadomo w ostatnim czasie federacja WWE podsyca spekulacje odnośnie nowego pretendenta do rywalizacji z WWE Universal Championem Romanem Reignsem. Takowego prawdopodobnie poznamy podczas piątkowego SmackDown i wiele wskazuje, że będzie nim Jeff Hardy.