The Rock i Triple H – Spisek przeciwko Takerowi?, Kursy bukmacherów przed AEW Double Or Nothing

» Przez prawie 30 lat, The Undertaker był postacią, która nie chciała opuścić swojej „skorupy” Przez dziesięciolecia starał się chronić kayfabe, w jak najlepszy sposób, przez co nigdy nie uśmiechał się będąc na ringu. The Rock był jednym z wielu osób, które chciały sprawić, aby Taker „złamał” swoją postać. WWE COO Triple H udzielił wywiadu dla TMZ, w którym wypowiedział się na temat dążenia do wywołania uśmiechu na twarzy DeadMana. Hunter wyjawił, że ta sytuacja była inspiracją dla The Rocka, kiedy po raz pierszy zaprezentował fanom People Elbow.

Pamiętam, że po raz pierwszy The Rock wykonał The People Elbow w trakcie pojedynku z The Undertakerem, w którym chcieliśmy wywołać uśmiech na jego twarzy. To zaczęło się jako przysłowiowy żart, który wywołał sporo kontrowersji oraz reakcji, więc postanowiliśmy z tego skorzystać.

Przez wiele lat The Rock bawił swoich fanów na całym świecie wykonując swoją koronną akcję „The People Elbow. Chyba każdy z tych person chciał wiedzieć, gdzie oraz w jaki sposób powstał People Elbow.

» Bet Online przygotowało krótkie zestawienie faworytów do zwycięstw w walkach o tytuły mistrzowskie podczas PPV Double Or Nothing.

* Nyla Rose jest zdecydowaną faworytką do zachowania AEW Women’s Championship w konfrontacji z Hikaru Shidą. The Native Beast pozostaje przy kursie -200.

* Jon Moxley nie jest zdecydowanym faworytem w konfrontacji z Brodie Lee. Ta dwójka od dłuższego czasu odgrywa znaczące role w firmie, więc porażka któregokolwiek mogłaby negatywnie wpłynąć na ich dalszy rozwój.

* Cody Rhodes vs Lance Archer – Ta walka wyłoni pierwszego AEW TNT Championa. Faworytem w walce jest Lanche i wiele wskazuje na, to że Mike Tyson wręczy „The Murderhawkowi Monsterowi” tytuł mistrzowski.