Paige jest gotowa do powrotu na ring?!, Paul Heyman: Zostałem uratowany przez Romana Reignsa

» Paige podczas streamu na Twitchu poinformowała o tym, że jej kontrakt z WWE dobiega końcu w czerwcu przyszłego roku.

Mój kontrakt wygasa w czerwcu przyszłego roku. Kto wie, czy będą chcieli dać mi nowy kontrakt? Kto jest w stanie powiedzieć, że by chcieli? Jeśli tak, to bardzo bym chciała mieć dostęp do Twitcha jako część kontraktu.

Wrestlerka związała się umową z WWE w 2019 roku i wydawało się, że kontrakt będzie obowiązywał nieco dłużej. Z powodu kontuzji szyi, była mistrzyni została zmuszona do wycofania się z rywalizacji na ringu w grudniu 2017 roku. Była mistrzyni stwierdziła, że powroty Edge’a, Daniela Bryana czy Cristiana Cage’a zmotywowały ją do powrotu na ring.
Podczas kolejnego streamu na Twitchu gwiazda stwierdziła, że że ciężko pracuje nad powrotem do wrestlingu. Chce aby była to niespodzianka i nie planuje nikomu mówić kiedy to nastąpi. Paige zaznaczyła również, że nie stanie się to jutro, ale jest na to gotowa psychicznie i planuje nagrywać swoje postępy.

» Przedwczoraj minął rok odkąd Paul Heyman sprzymierzył się z WWE Universal Championem Romanem Reignsem. Na mediach społecznościowych Heyman zauważył, że Reigns “uratował” go, gdy ta dwójka zaczęła ze sobą współpracować.

DOKŁADNIE ROK TEMU zostałem uratowany przez @wweromanreigns. W ciągu 52 tygodni, które upłynęły od tego czasu, #TribalChief na nowo zdefiniował medium, zakłócił status quo i zatytułował oś tego, co to znaczy być THEE top superstar w @WWE… a my dopiero zaczęliśmy!

Chociaż nic nie zostało oficjalnie ogłoszone, to z kuluarowych doniesień wynika, że WWE planuje walkę Lesnar vs. Reigns na Survivor Series lub Crown Jewel. Reigns udzielił wywiadu na początku tego miesiąca i był przekonany, że Heyman będzie stał po jego stronie w feudzie przeciwko Lesnarowi.