Pojedynki Stardom po raz pierwszy będą transmitowane podczas eventów NJPW, Reakcja Sashy Banks i Rondy Rousey na NWA EmPowerrr, Gable Steveson: Jestem współczesnym Kurtem Angle

» NJPW Wrestle Grand Slam odbędzie się 4 i 5 września w Saitamie, Japonia. Właśnie ogłoszono, że pierwszy raz w historii odbędą się na nim walki Stardom.
Jeszcze w październiku 2019 roku, firma macierzysta NJPW, Bushiroad, zakupiła Stardom, ale bardzo mocno trzymała marki oddzielnie. Powodem tego były prawa do emisji między tymi dwoma firmami, ponieważ NJPW jest częściowo własnością TV-Asahi, podczas gdy umowa Stardom TV jest z NTV. Na Wrestle Kingdom 14 w 2020 roku, Mayu Iwatani i Arisa Hoshiki pokonały Hanę Kimurę i Giulię w dark matchu. Podczas Wrestle Kingdom 15 także odbyły się dwa dark matche kobiet, żaden z nich nie został wyemitowany podczas transmisji na żywo.

Aktualna karta walk NJPW Wrestle Grand Slam: 

4 września

* Provisional KOPW 2021 Championship – “I Quit” match
Chase Owens (c) vs. Toru Yano

* Stardom Showcase Match
TBA vs. TBA

* IWGP US Championship
* Hiroshi Tanahashi (c) vs. Kota Ibushi

Kazuchika Okada vs. Jeff Cobb

5 września:

* Stardom Showcase Match
TBA vs. TBA

* IWGP World Heavyweight Championship
Shingo Takagi (c) vs. EVIL

* IWGP Tag Team Championship
Zack Sabre Jr. and Taichi (c) vs. SANADA and Tetsuya Naito vs. YOSHI-HASHI and Hirooki Goto

* IWGP Jr. Heavyweight Championship
Robbie Eagles (c) vs. Hiromu Takahashi

» Dwa dni temu odbyła się gala NWA Empowerrr – PPV wyłącznie z udziałem kobiet. Podczas show Awesome Kong ogłosiła swoje odejście z ringu, a Allysin Kay i Marti Belle zostały nowymi mistrzyniami NWA Women’s Tag Team. W main evencie Chelsea Green wygrała Women’s Invitational Cup Gauntlet i zdobyła szansę na walkę o tytuł z NWA Women’s World Champion Kamille na gali NWA 73rd Anniversary PPV. Kamille obroniła swój tytuł przeciwko gwieździe AEW Leyli Hirsch.
Ronda Rousey była wśród tych, którzy oglądali show, nazywając starcie Impact World Champion Deonny Purrazzo z Meliną “niesamowitym”. Rousey trzymała kciuki również za Red Velvet, szczególnie w finale Women’s Tag Tournament. Sasha Banks z kolei podziękowała organizatorce eventu, czyli Mickie James.

» Złoty medalista olimpijski Gable Steveson w mediach społecznościowych określił siebie jako “współczesnego Kurta Angle”. Rzeczywiście, droga Angle do Hall Of Fame pro-wrestlingu wiodła przez zapasy i medal na Igrzyskach.
Po zdobyciu złota na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, Steveson skontaktował się z Vince’em McMahonem za pośrednictwem mediów społecznościowych. Następnie spotkał się z McMahonem na SummerSlam, gdzie wystąpił wraz z koleżanką Tamyrą Mensah-Stock. WWE Champion Bobby Lashley wypowiedział się wcześniej na temat tego, aby Steveson dołączył do The Hurt Bussiness.

Jeśli przyjdzie do WWE, to najrozsądniej dla niego będzie zadzwonić do mnie i może uda nam się go wprowadzić do The Hurt Business i pomóc mu w karierze. Jeśli przyjdzie do WWE i nie będzie częścią The Hurt Business, to upadnie jak każdy inny i będzie gościem drugiej kategorii.
Więc to są jego opcje: albo przyjdzie do WWE i dołączy do The Hurt Business, a my zapewnimy mu, że będzie we właściwym miejscu i we właściwych rękach, albo może pójść do UFC i tam spróbować się z tym zmierzyć.