Kolejne informacje odnośnie powrotu Becky Lynch, Tony Khan zaprzecza plotkom o odejściu Jima Rossa z AEW, Zapowiedź segmentu z udziałem Chrisa Jericho

» Podczas największej gali w lecie, czyli SummerSlam do ringu WWE powróciła Becky Lynch. Doświadczona wrestlerka pokonała Carmellę oraz Biankę Belair, dzięki czemu została nową WWE SmackDown Women’s Champion.

Portal Fightful Select informuje, że zarówno ówczesna mistrzyni, jak i pretendentka zostały poinformowane o powrocie Becky chwilę przed rozpoczęciem PPV. Wiadomość o powrocie wrestlerki z Europy została utrzymana niemalże do samego końca i mało, kto wiedział o jej obecności na PPV.

» Na początku ubiegłego tygodnia pojawiły się raporty sugerujące, że Jim Ross pożegna się z funkcją pełnoetatowego komentatora All Elite Wrestling. Jak się okazuje te raporty były błędne, a Ross będzie pojawiał się za stołem komentatorskim podczas wielkich pojedynków oraz ważnych wydarzeń PPV.

Portal F4WOnline informuje, że prezes AEW Tony Khan powiedział, że różne raporty, które chcą wyłączyć Jima Rossa z roli komentatora są błędne.

Warto dodać, że doświadczony komentator związany jest trzyletnią umową z AEW, która obowiązuje od kwietnia 2019 roku.

» Federacja All Elite Wrestling poinformowała, że podczas środowego odcinka Dynamite, Jim Ross przeprowadzi wywiad z Chrisem Jericho.

5 września na gali AEW All Out popularny Y2J zmierzy się z MJF. Jeżeli był AEW World Champion przegra to już nigdy nie zawalczy w ringu AEW.

W momencie pisania tekstu oprócz wywiadu zapowiedziane są dwie walki:

* The Good Brothers & The Young Bucks vs. Jurassic Express & The Lucha Bros

* Daniel Garcia vs. Darby Allin