Mama gwiazdy RAW zmęczona widokiem Charlotte Flair w świetle reflektorów, Występ Mansoora na tapingach WWE Main Event, Finał AEW Women’s World Championship Eliminator Tournament

» Kerrie, mama gwiazdy WWE RAW Peyton Royce jest najwyraźniej zmęczona widokiem Charlotte Flair w świetle reflektorów. Wyjaśniła to jasno, dodając wpis na Twitterze po tym jak Charlotte na ostatnim RAW zadeklarowała chęć zawalczenia o tytuł kobiet na WrestleManii. W odpowiedzi na post WWE z cytatem Charlotte: “I want the #WWERAW Women’s Championship. I want to face Asuka at WrestleMania”, mama Peyton napisała:

“Oczywiście, że chcesz. Co powiesz na to, aby dać szansę innym 😪”

Peyton Royce i Lacey Evans utworzyły w ostatnich miesiącach tag team, jednak z powodu ciąży Lacey, plany wobec tej drużyny zostały porzucone. Ostatnia singlowa walka Peyton na RAW miała miejsce 18 stycznia. Przegrała wówczas z Charlotte Flair.

Wracając do tematu ewentualnej walki o mistrzostwo kobiet RAW na WrestleManii 37, Asuka jest obecnie kontuzjowana i spekuluje się, że wróci do akcji za kilka tygodni.

» Gwiazda gal WWE w Arabii Saudyjskiej, Mansoor, wziął udział we wczorajszych tapingach WWE Main Event. W finałowej walce odcinka pokonał on Drew Gulaka. Oprócz tego, widzowie Main Event zobaczą także starcie Ricocheta z Akirą Tozawą. Ta dwójka, podobnie jak Gulak, doskonale zna już tę tygodniówkę.

» Wczoraj poznaliśmy uczestniczki finału turnieju AEW Women’s World Championship Eliminator. Nyla Rose pokonała Thunder Rosę i w finale zmierzy się z przedstawicielką Japonii, Ryo Mizunami. Starcie te odbędzie się już podczas najbliższego Dynamite, a ta która wygra, zawalczy o tytuł kobiet AEW z Hikaru Shidą na niedzielnej gali Revolution. Oprócz tego na Dynamite, czeka nas również pierwsze pojawienie się Paula Wighta (Big Showa) w AEW, konferencja prasowa Chrisa Jericho i MJF’a oraz przeciekawa walka tag teamowa: Cody Rhodes & Red Velvet vs Shaquille O’Neal & Jade Cargill.