cesaro

Cesaro o tym z kim chciałby zawalczyć na Wrestlemanii 37, nowi mistrzowie ROH Tag Team, powrót NWA zapowiedziany

» Cesaro w rozmowie z Justinem Barrasso (Sports Illustrated) powiedział z kim chciałby zawalczyć na Wrestlemanii 37.

Tą osobą jest Seth Rollins, który od swojego powrotu na niebieską tygodniówkę zaczął feud ze Szwajcarem. Cesaro chwalił Rollinsa i powiedział, że Seth zawsze pchał innych do przodu, aby stawali się lepsi.

“Walka o pas Universal jest już ustalona, ale to wystartuje mi drogę do następnej Wrestlemanii” – powiedział Cesaro

“Chcę walkę 1 na 1 na tegorocznej Wrestlemanii i chciałbym, żeby była ona z Sethem Rollinsem”

“Seth jest olbrzymim talentem, i jest niesamowicie wszechstronny. Dobra postać, zła postać, on zawsze znajduje drogę do rozwoju, i jest niesamowicie płynny w ringu. Zawsze pcha nas do przodu, abyśmy stawali się lepsi i myślę, że jest niesamowity w tym co robi.”

Cesaro również poruszył temat jego pracy na mikrofonie i o tym jak dużo znaczyły dla niego jego proma, w których mógł mówić co chciał m.in. to po drafcie w 2016 roku, czy to z Talking Smack w połowie lutego.

“Nie mówiłem wcześniej za dużo, ale im więcej mówię, tym bardziej ludzie mnie zrozumieją”

“To jest ten brakujący element, nad którym pracowałem przez długi czas. Jednak czyny mówią więcej niż słowa. Promo z Talking Smack znaczyło dla mnie tak dużo, ponieważ włożyłem do tego pracę przez ostatnie 9 lat. Więc kiedy to wszystko złoży się w całość, będę cieszył się z mojej przygody. Kiedy przyjdzie dzień, w którym będę mistrzem, będzie to znaczyło jeszcze więcej.”

» Wygląda na to, że NWA już pod koniec tego miesiąca powróci wraz z galą PPV o nazwie “Back For The Attack” w telewizji FITE.

Było dużo spekulacji na temat przyszłości NWA po tym jak okazało się, że w ubiegły weekend usunęli oni wszystkie swoje filmy z kanału na Youtube. W przecieku z FITE.TV wskazuje na to, że PPV zaplanowane jest na niedzielę 21 marca. W opisie wydarzenia widnieją nazwy następujących wrestlerów : mistrz NWA World Heavyweight Nick Aldis, mistrz NWA World Tag Team Aron Stevens (w WWE znany jako Damien Sandow), “The Pope” Elijah Burke, Trevor Murdoch, Tim Storm, Thunder Rosa oraz Kamille.

» Na ostatnim odcinku ROH ujrzeliśmy 2 pojedynki o pasy mistrzowskie.

Pierwszym z nich było starcie pomiędzy mistrzami Jay’em Lethal’em i Jonathan’em Gresham’em (również mistrz ROH Pure), a pretendentami Dragon’em Lee i Kenny’m Kingu. Walka odbywała się na tzw. zasadach Pure, czyli zasadach stosowanych w walkach o pas ROH Pure. Walka zakończyła się zwycięstwem pretendentów, którzy zakończyli panowanie The Foundation, które trwało od grudnia 2019 roku.

Następnie ujrzeliśmy starcie o ROH World Championship pomiędzy mistrzem Rush’em, a Shane’m Taylor’em. W trakcie walki Rush zaatakował sędziego, po czym ojciec Rush’a La Bestia del Ring przyniósł mu krzesło. Do ringu wszedł jednak Kenny King, zabierając krzesło Meksykaninowi. Kenny chciał zaatakować Rusha krzesłem jednak mistrz świata odsunął się, a krzesło na twarz przyjął przyjaciel Kinga Shane Taylor.  Walka zakończyła się zwycięstwem Rusha i na koniec ujrzeliśmy Kenny’ego, Rusha oraz Bestię celebrujących zwycięstwo. Shane Taylor chciał, aby Kenny pomógł mu wstać jednak ten odrzucił go.