Drew-McIntyre-Money-in-the-Bank-Raw-645x370

WWE przywróci Saturday Night’s Main Event?, Drew McIntyre odpowiada Randy’emu Ortonowi, Cody Rhodes o tytule TNT oraz tytułach mid-cardowych

» W dniu 11 sierpnia, WWE zgłosiło wniosek o zarejestrowanie nowego znaku towarowego. Co ciekawe owym znakiem miałaby być nazwa “Saturday Night’s Main Event”. Jest to telewizyjne show, które było emitowane od 1985 do 1991 roku na stacji NBC oraz dwukrotnie w 1992 na FOX. W latach 2006-2008 został wznowiony przez NBC na jedyne pięć odcinków. Czyżby WWE podjęło kolejną próbę przywrócenia tego show? Przekonamy się wkrótce.

» Niedawno publikowaliśmy news o filmiku, który wstawił Randy Orton na Tik-Toku. “The Legend Killer” swoją figurką wymierzył RKO figurce Drew McIntyre’a, po czym zasugerował, że to on zostanie nowym mistrzem WWE. Obecny champion odpowiedział mu na Twitterze pisząc:

“Ciesz się swoimi ostatnimi chwilami w których możesz pobawić się sam ze sobą, ponieważ na SummerSlam złamię ci ręce i nogi.”

» Ciekawej wypowiedzi udzielił mistrz TNT Cody Rhodes. Jak napisał, jego celem jest uczynienie ze swojego tytułu najbardziej ważnego i pożądanego pasa w historii. Jeden z fanów zapytał go, czy mistrzostwo świata AEW nie powinno być ważniejsze, na co Cody odrzekł, że nie wierzy w pasy mid-cardowe. Oczywiście cała ta sytuacja wywiązała różne komentarze, w dużej mierze prześmiewcze z Cody’ego, gdyż nie wszyscy zgadzają się z jego zdaniem.