Kelsey Heather jednego dnia w telewizji WWE i AEW, Mia Yim i Shane Thorne powrócą do WWE TV, Federacja ROH zapowiada Death Before Dishonor XVIII

» Niezależna wrestlerka Kelsey Heather została pierwszą kobietą, która pojawiła się w programach AEW oraz WWE tego samego dnia.

W poniedziałek na Monday Night RAW, Heather wcieliła się w rolę jednej z Lashley Ladies podczas segmentu z udziałem MVP i WWE Championa Bobby’ego Lashleya. Tego samego dnia na AEW “Dark: Elevation”, który dostępny jest na YouTubie wrestlerka zadebiutowała w ringu AEW, jednak musiała uznać wyższość Leyli Hirsch.

Heather została zarezerwowana przez WWE jako jedna z wielu Pań, które pojawiały się w ostatnich programach RAW. Niezależna wrestlerka w branży wrestlingowej pojawiła się w 2019 roku. Od tego momentu głównie występuje w Coastal Championship Wrestling, a także trenuje w WWN Pro Wrestling Training Center oraz Flatbacks Wrestling School, którą prowadzą Shawn Spears i Tyler Breeze. w 2018 roku wzięła udział w tryoucie organizowanym przez WWE w Performance Center. 2 października 2019 pojawiła się w programie WWE NXT jako jedna z kobiet będących częścią segmentu The Velveteen Dreama. Gościnnie wystąpiła również na WrestleManii 37.

» Portal PWInsider informuje, że WWE porzuciło dwie nazwy byłych członków już nie istniejącej grupy Retribution. Mowa tutaj o Reckoning, pod której przykrywką skrywała się Mia Yim oraz Slapjack – Shane Thorne.

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE Monday Night RAW 12 lipca 2021: Raport

Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy wspomniana dwójka powróci do telewizji WWE, ale w chwili pisania tego tekstu wspomniana dwójka znajduje się na oficjalnej stronie WWE w dziale RAW Superstars.

25 czerwca przed rozpoczęciem SmackDown odbył się dark match, w którym Shane Thorne rywalizował z WWE NXT Championem Karrionem Krossem.
Na początku maja pojawiły się spekulacje sugerujące, że Yim i Thorne zostaną sprowadzeni na SmackDown, ale w ostatecznym rozrachunku do tego nie doszło. MACE i T-Bar pracują na RAW. Natomiast Mustafa Ali kontynuuje współpracę z Mansoorem.

» Federacja Ring of Honor ogłosiła, że 12 września 2021 roku w RP Funding Center w Lakeland odbędzie się ROH Death Before Dishonor XVIII pay-per-view.

Podczas tego wydarzenia odbędzie się starcie finałowe turnieju Quest for Gold. Następnie zostanie wyłoniona ROH Women’s World Champion. Warto zauważyć, że wspomniany turniej rozpocznie się 31 lipca.
Death Before Dishonor to charakterystyczne wydarzenie PPV, które nieprzerwanie odbywa się od 2003 roku. Będzie to pierwsze PPV od ROH w Lakeland po prawie 4,5 letniej przerwie.