Świat wrestlingu opłakuje śmierć “Mr. Wonderful” Paula Orndorffa

Wiele gwiazd profesjonalnego wrestlingu oddało hołd legendarnemu pro-wrestlerowi, który zmarł w wieku 71 lat. Mowa tutaj o WWE Hall of Fame “MR. Wonderful” Paulu Orndorffie.

Oświadczenie wydane przez federację NWA – NWA przesyła kondolencje przyjaciołom i rodzinie legendarnego Mr. Wonderful Paul Orndorff. Zawsze będziemy wdzięczni za wspomnienia oraz legacy, które nam pozostawił.#MrWonderful #RIPPaulOrndorff”

Triple H pamiętał Orndorffa jako jednego z najlepszych bad guyów w pro wrestlingu – Main eventer WrestleManii @WWE Hall of Famer oraz jeden z najlepszych złych facetów w branży. Nasze myśli oraz współczucie są z jego rodziną w tym trudnym czasie.

WWE Hall of Famer Ted DiBiase Sr. opisał wiele wspaniałych wspomnieć ze swoim przyjacielem – Moje wsparcie oraz modlitwy kieruję do rodziny mojego przyjaciela, Mr.Wonderful Paul Orndorff. Świetny wrestler i wiele wspaniałych wspomnień. Spoczywaj w pokoju mój przyjacielu.

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE Monday Night RAW 12 lipca 2021: Raport

WWE Hall of Famer Edge wspomina Paula jako pierwszego wrestlera, którego nienawidził będąc dzieckiem – Paul Orndorff był pierwszym wrestlerem, którego nienawidziłem i obawiałem się jako dziecko. Byłem na Big Event w Toronto. Zmienił moje życie. Kilka lat później z rana przed WrestleManią 21 trenowałem z nim i Hulkiem. Znowu byłem małym dzieckiem. Jedno z moich najmilszych wspomnieć. Dziękuje Ci za nie Paul.

AEW Jim Ross – Paul Orndorff był prawdziwym mężczyzną. Ogierem. Kondolencje dla rodziny oraz jego przyjaciół.

CM Punk o spotkaniu w 1995 roku – Cholera. Orndorff. Byłem kiedyś na pokazie WCW House w pawilonie. On i Sherri byli najlepsi na tym show pracując razem z tłumem. Myślę, że mam gdzieś jego autograf na masce. Rest in power Mr. Wonderful.

Mr. Wonderful przygodę z wrestlingiem rozpoczął w 1976 roku. W tym czasie pracował dla wielu firm, a w tym: WWE, WCW, SMW, Mid-South, NWA, NJPW…. Do Hall of Fame został wprowadzony w 2005 roku. W 2017 roku otrzymał miano George Tragos/Lou Thesz Professional Wrestling Hall of Famera.