WWE Crown Jewel 2018: Wyniki na żywo

Zapraszamy do czytania wyników z eventu Crown Jewel, które będą aktualizowane na bieżąco. Show rozpoczynamy od godzinnego Kickoffu. W panelu komentatorskim obecni są: David Otunga, Jonathan Coachman oraz WWE Hall of Famer Booker T.

Brak automatycznego tekstu alternatywnego.

WWE United States Championship Match
Shinsuke Nakamura(c) vs Rusev

Zwycięzca: Shinsuke Nakamura, który w nieczysty sposób zaatakował głową swojego przeciwnika i wyprowadził swój finisher.

Do ringu przybył WWE Hall of Famer Hulk Hogan, który został przywitany przez fanów niesamowitym popem. Wrestler opowiadał o tym, jak poleciał do Arabii Saudyjskiej, aby odkryć, że moc Hulkmaniaków jest równie silne jak kiedyś. Hogan dodał, że cieszy się z powrotu do WWE i zaprosił wszystkich do oglądania Crown Jewel, a następnie udał się na zaplecze.

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba

WWE World Cup First-Round Match: Rey Mysterio vs. Randy Orton

Obraz może zawierać: 1 osoba

Zwycięzca: Rey Mysterio

Po pojedynku Randy Orton natychmiast wyprowadził swoją akcję kończącą na doświadczonym wrestlerze z Meksyku. Po tej akcji sędzia oraz Hamilton ogłosili Reya jako zwycięzcę pojedynku.

Na zapleczu Byron Saxton przeprowadził krótki wywiad z The Mizem, który opowiedział, że będzie szedł przez turniej, ponieważ jest niesamowity.

WWE World Cup First-Round Match: Jeff Hardy vs. The Miz

Obraz może zawierać: 2 osoby, uśmiechnięci ludzie

Zwycięzca: The Miz

Po pojedynku The Miz wzniósł ręce w geście zwycięstwa spoglądając na poobijanego Jeffa Hardy’ego. Miz później zmierzy się z Reyem Mysterio.

WWE World Cup First-Round Match: Seth Rollins vs. Bobby Lashley

Obraz może zawierać: 1 osoba

Zwycięzca: Seth Rollins

Na zapleczu Byron Saxton przeprowadził krótki wywiad z WWE Hall of Famerem Kurtem Angle, który powiedział, że zamierza udowodnić, iż wciąż jest najlepszy na świecie.

WWE World Cup First-Round Match: Kurt Angle vs. Dolph Ziggler

Obraz może zawierać: 2 osoby, uśmiechnięci ludzie

Zwycięzca: Dolph Ziggler

Po pojedynku do ringu wkroczył Drew McIntyre, który sprawdził w jakim stanie jest jego tag team partner. Dolph Ziggler zmierzy się z Sethem Rollinsem w kolejnej rundzie.

WWE SmackDown Tag Team Championship Match
The Bar(Cesaro i Sheamus) vs The New Day

Zwycięzcy: The Bar
W pojedynek zaangażował się Big Show, który wyprowadził KO Punch na Big E, co wykorzystał Sheamus dorzucając Brogue Kick.

WWE World Cup Tournament
The Miz vs Rey Mysterio

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie siedzą

Zwycięzca: The Miz

Na zapleczu Byron Saxton przeprowadził wywiad z Sethem Rollinsem, który powiedział, że wykonuje najlepszą pracę, kiedy szanse są przeciwko niemu i gdy nie może liczyć na wsparcie swoich braci.

WWE World Cup Tournament
Seth Rollins vs Dolph Ziggler

Obraz może zawierać: 1 osoba, uśmiecha się

Zwycięzca: Dolph Ziggler dzięki pomocy ze strony Drew McIntyre, który w trakcie walki zrzucił swojego rywala z narożnika, a Show off wyprowadził swój finisher.

Po pojedynku Dolph Ziggler powiedział, że 13 lat temu nikt nie wierzył w, to że będzie mógł być w WWE, ale następnym razem, kiedy zobaczymy go na ringu, to pojawi się ze swoim trofeum, ponieważ jest najlepszy na świecie.

WWE Championship Match
AJ Styles(c) vs Samoa Joe

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i noc

Zwycięzca: AJ Styles

Przy ringu pojawił się Generalny Manager Monday Night RAW Baron Corbin, który już na samym początku podniósł tytuł Universal i zaprosił nas na konfrontację Brocka Lesnara z Braunem Strowmanem.

WWE Universal Championship Match
Brock Lesnar vs Braun Strowman

Obraz może zawierać: 1 osoba, uprawia sport i tekst

Zwycięzca i nowy mistrz: Brock Lesnar
Do wyniki przyczynił się Baron Corbin, który pasem zaatakował Strowmana.

Czas na walkę finałową turnieju World Cup. Przy ringu obecny jest komisarz SmackDown Live Shane McMahon oraz Baron Corbin.

Finał turnieju World Cup
The Miz vs Dolph Ziggler

W trakcie walki kontuzji doznał The Miz. Zastąpił go Shane McMahon, który w ostatecznym rozrachunku okazał się zwycięzcą turnieju.

Zwycięzca: Shane McMahon

Tag Team Match
DX (Triple H i Shawn Michaels) vs Kane i The Undertaker

Zwycięzcy: Triple H oraz Shawn Michaels – najlepsza walka na Crown Jewel.