Jon Moxley o tym, czy rozmawia jeszcze z Romanem Reignsem i Sethem Rollinsem, czy tęskni za czasami The Shield oraz, czy kiedykolwiek powróci do WWE

» Były AEW World Champion Jon Moxley uczestniczył niedawno w sesji “Bleacher Report Ask Me Anything”, gdzie odpowiadał na pytania fanów. Zapytany przez jednego, czy nadal utrzymuje kontakt z Romanem Reignsem i Sethem Rollinsem, odpowiedział, że chociaż nadal czuje więź ze swoimi byłymi kolegami z The Shield, wszyscy żyli w swoich własnych bańkach podczas pandemii.

“Bardzo rzadko z nimi rozmawiam. Seth ma teraz dziecko, więc super. Każdy jest czymś zajęty na tym świecie. To dobra rzecz w wrestlingu: nigdy się nie żegnamy, po prostu widzimy się po drodze. Kiedy przechodzisz przez pewne rzeczy z ludźmi, zawsze jesteś z nimi związany.” – powiedział Moxley.

Były członek popularnej frakcji The Shield został również zapytany, czy tęskni za tamtymi czasami:

“Nie za bardzo. Zajmuję się nowymi rzeczami i to jest nowy rozdział. Ale zdecydowanie wspominam to wszystko z dużą sympatią, skończyło się perfekcyjnie.”

Jon Moxley nie wykluczył powrotu do WWE:

“Nigdy nie mów nigdy. (…) Samo stworzenie AEW było tak ważne dla przemysłu wrestlingowego i to jest jeden z powodów, dla których jestem dumny, że mogę być tego częścią. Nie wykluczałbym, że kiedykolwiek znowu zrobię z nimi jakieś interesy, przez długi czas mieliśmy wzajemnie korzystne relacje. Gdyby dzwonili, słuchałbym się, ale wątpię, że będziemy po tej samej stronie. Byłbym otwarty na pomysły. Nie mogę powiedzieć, że nie lubię pieniędzy. Mam dziecko w drodze i będę musiał go umieścić w college’u. Tak więc, odebrałbym telefon, ale bardzo wątpię, żeby cokolwiek się zmaterializowało.” – zakończył temat Moxley.