Najświeższe informacje dotyczące frekwencji na WrestleManii 37! Jaki będzie czas transmisji?

Na początku tego tygodnia, użytkownik WrestleVotes na Twitterze przekazał, że urzędnicy WWE planują mieć ponad 25,000 fanów na każdą noc WrestleManii 37. W najnowszej aktualizacji, Wrestling Observer Newsletter informuje, że obecny plan jest taki, aby umieścić na stadionie 30,000 widzów.

Przed WrestleManią na Raymond James Stadium w Tampie, odbędzie się Super Bowl 55, czyli największe coroczne wydarzenie NFL. Mecz będzie miał miejsce 7 lutego. Mówi się, że jeśli NFL umieści jeszcze więcej widzów na stadionie, wtedy WWE prawdopodobnie będzie celowało nawet w liczbę ponad 30,000.

Jeśli chodzi o transmisję WrestleManii 37, ponoć obie części mają trwać po 4,5 godziny. Oznaczałoby to, że pierwsza walka odbędzie się o godz. 23:30 czasu polskiego, a docelowy czas zakończenia całej gali wyznaczony będzie na godz. 4:00 czasu polskiego.

Wracając do frekwencji, NFL potwierdziło w tym tygodniu, że planują zgromadzić około 22,000 kibiców na Super Bowl, w tym 14,500 którzy kupią bilety i około 7,500 zaszczepionych pracowników służby zdrowia zaproszonych jako goście ligi. Są to informacje oficjalne, dlatego też spekuluje się za kulisami, że ostateczna liczba może wynieść nieco więcej.

WWE Chief Brand Officer Stephanie McMahon przyznała niedawno, że WWE wykorzysta organizację Super Bowl jako przewodnik po zarządzaniu Raymond James Stadium w trakcie pandemii COVID-19.

“Mamy szczęście, że NFL Super Bowl jest naszym liderem jeśli chodzi o Raymond James Stadium w tym roku. Wiele się od nich nauczymy, logistycznie itp. Dowiemy się jakie metody się sprawdzą, co będzie działać, a co nie. Nie możemy się doczekać, aby tam wejść. Miejmy nadzieję, że przez dwie noce naprawdę uda nam się rozkołysać ten piracki statek.” – powiedziała Stephanie.

Zarówno NFL jak i WWE współpracują z najlepszymi pracownikami służby zdrowia, aby zapewnić fanom bezpieczeństwo. Na stadionie będzie obowiązywał dystans społeczny, a każdy ma oczywiście być zobowiązany nosić zakrycie ust i nosa.