Breaking News: Daniel Bryan z pozwoleniem lekarzy WWE na powrót do akcji!

World Wrestling Entertainment oficjalnie potwierdziło na kilka godzin przed emisją SmackDown, że Daniel Bryan uzyskał zgodę od lekarzy na powrót do akcji. Jak informowaliśmy już dawniej, obecny Generalny Manager niebieskiej tygodniówki otrzymał takie pozwolenie od innych lekarzy niezwiązanych z WWE. Z tego powodu, po odejściu z federacji Vince’a McMahona mógł on walczyć m.in. w Ring of Honor czy New Japan Pro Wrestling. Niemniej jednak, aby powrócić do zmagań w ringu największej federacji na świecie musiał on otrzymać zgodę od lekarza WWE.

Jak zostaliśmy poinformowani, na ten moment Daniel Bryan uzyskał zgodę od wszystkich sprawdzonych lekarzy (wliczając w to Dr. Roberta Cantu, Dr. Javiera Cárdenas, Dr. Jeffreya Kutchera i Dr. Josepha Maroon), którzy dali mu zielone światło do powrotu na ring. Tym samym został on oczyszczony medycznie przez neurologów oraz ekspertów od wstrząśnień mózgu.

Ostatnią walkę Bryan odbył w czerwcu 2015 roku. Dziś pojawi się na SmackDown, by przedstawić fanom jak dokładnie wygląda sytuacja. Niemal pewne jest to, że zobaczymy go w akcji podczas tegorocznej WrestleManii.

Z okazji powrotu Bryana, wielu zawodników i działaczy WWE skomentowało to na Twitterze:

Powrót Daniela skomentował też były WWE Superstar Ryback:

a także oczywiście główny bohater dzisiejszej niesamowitej informacji: