Jim Ross: “WWE Champion Kenny Omega” – reakcja Tony’ego Schiavone oraz Drew McIntyre’a, Czy Tessa Blanchard dołączy do AEW?, Konnan w szpitalu

» Podczas ostatniego AEW Dynamite, Jim Ross zaliczył śmieszną wpadkę. Zapowiadając segment z udziałem mistrza AEW, określił Kenny’ego Omegę jako WWE Champion. Fani szybko to wyłapali i umieścili ten fragment w mediach społecznościowych:

Nie trzeba było długo czekać na reakcję faktycznego mistrza WWE, Drew McIntyre’a. Opublikował on swoje zdjęcie z tytułem i podpisem: “WWE World Champion, Drew McIntyre nie jest pod wrażeniem i nie jest mu do śmiechu”.

W AEW Dynamite Post-Show, Tony Schiavone został zapytany o wpadkę swojego kolegi po fachu. Jego odpowiedź brzmiała:

“Dlaczego tak go nazwał? Ponieważ popełnił błąd. A kiedy popełnisz błąd, musisz iść do przodu. Mam nadzieję, że to rozumiesz. Jeśli nie, to właśnie dlatego.”

» Podczas tego samego programu, poruszony został temat Tessy Blanchard, która wciąż pozostaje jako “free agent”. Schiavone został zapytany o to, czy AEW rozważa sprowadzenie Blanchard, by wzmocnić dywizję kobiet. Znany komentator odparł, że nie sądzi, aby tak się stało. “Przynajmniej nie w najbliższym czasie” – dodał.

Jak donosiło Wrestling Inc., w grudniu ubiegłego roku, Tessa wciąż nie zdecydowała się na swój następny cel, ponieważ nadal świętuje swoje małżeństwo z DAGĄ. Ten z kolei, czeka aż pandemia koronawirusa ustanie, by znów mógł swobodnie poruszać się między krajami i występować w ringu.

Tessa Blanchard zakończyła swoją karierę w IMPACT Wrestling w dniu 25 czerwca 2020 roku. Od tej pory wystąpiła jedynie na kilku galach sceny niezależnej.

» W najnowszym wydaniu Wrestling Observer Newsletter, Dave Meltzer ujawnił, że legenda WCW, 57-letni Konnan trafił do szpitala. Ma on podobno problem z nerkami, a sytuacja jest poważna. Meltzer oznajmił, że nie posiada żadnych innych szczegółów.

Konnan w 2007 roku przeszedł przeszczep nerki. W tamtym czasie, nastąpiły komplikacje, ale wkrótce potem Konnan był już zdrowy. Legenda WCW i manager popularnej grupy LAX powiedział w jednym z wywiadów, że środki przeciwbólowe i przeciwzapalne zrujnowały jego nerkę. W 2018 roku przeszedł również operację wymiany stawu biodrowego. Życzymy mu szybkiego powrotu do pełni zdrowia!