WWE NXT 17 lutego 2021: Raport

Czas na pierwsze NXT po TakeOver: Vengeance! Ruszamy z kopyta, ponieważ w ringu pojawił się Kyle O’Reilly, który domaga się odpowiedzi od Adama Cole’a. Zamiast jednak byłego mistrza NXT, pojawił się Roderick Strong, chcąc uspokoić Kyle’a i załagodzić sytuację. O’Reilly jednak nie dopuszcza Stronga do siebie, nie wiedziąc komu może ufać. Kolejnym zawodnikiem, który pojawił się w CWC jest Finn Balor! On również chce odpowiedzi od Cole’a, zaznaczając jednocześnie, że przyjął rękę od Kyle’a w niedziele i teraz tego żałuje. Strong atakuje słownie mistrza NXT mówiąc, że O’Reilly nie miał z tym atakiem nic wspólnego. A skoro mowa o atakach, to nagle przerwali wszystko Pete Dunne, Oney Lorcan i Danny Burch, którzy zaatakowali znienacka Balora, Stronga i Kyle’a.

William Regal mówi, że walka Escobar vs. Kross się nie odbędzie, ponieważ wycofał się z niej mistrz Cruiserweight. Jednocześnie GM NXT ogłosił, że starcie to przeniesione jest na przyszły tydzień i w przypadku, gdy Escobar do niej nie przystąpi, zostanie zawieszony i pozbawiony swojego tytułu mistrzowskiego.

Match #1
Indi Hartwell & Candice LeRae vs. Ember Moon & Shotzi Blackheart

W trakcie walki pod arenę podjechał biały van, Gargano siedzący przy stoliku komentatorskim w trakcie tej walki w końcu poszedł sprawdzić co robi tam ten samochód i odnalazł Austina Theory! Odwróciło to uwagę Indi Hartwell, która została przypięta przez Ember Moon, jednak The Way i tak było wniebowzięte ze względu na odnalezienie Austina.

Zwyciężczynie: Ember Moon & Shotzi Blackheart

Pat McAfee z pokładu samolotu mówi, jak to miał racje co do Adama Cole’a i fani mogą teraz pisać mu przeprosiny w social mediach z hashtagiem #PatWasRight.

KUSHIDA w wywiadzie przeprowadzonym w pokoju medycznym mówi, jakim zaszczytem była walka z Johnnym Gargano. Bronson Reed podchodzi do niego i pyta czy wszystko w porządku oraz podkreśla, iż wie, że KUSHIDA nie skończył z Gargano, jednak Reed również ma chrapkę na pas North American. Malcolm Bivens również ma sprawę do KUSHIDY i po upewnieniu się, że ma on zielone światło do walki na dzisiejszej gali mówi, że ma idealnego rywala dla KUSHIDY.

Match #2
Leon Ruff vs. Issiah „Swerve” Scott

Zwycięzca: Leon Ruff

Po walce Scott zaatakował byłego mistrza North American.

Match #3
Kacy Katanzaro & Kayden Carter vs. Aliyah & Jessi Kamea

Zwyciężczynie: Kacy Katanzaro & Kayden Carter

Po zwycięstwie Kayden i Kacy na rampie pojawiają się Boa i Xia Li. Xia łapie Kacy za nadgarstek i oznacza ją ogłaszając, że za tydzień się spotkają.

Malcom Bivens w szatni mówi, że może i KUSHIDA jest imponujący, jednak nie aż tak, jak Tyler Rust, który dziś zamierza go pokonać.

Beth Phoenix jest w ringu, a razem z nią trofeum za zwycięstwo Dusty Rhodes Tag Team Classic. Zaprosiła do ringu najpierw MSK, którzy zapowiadają, że 3 marca zmierzą się z Dannym Burchem i Oney’em Lorcanem o pasy NXT Tag Team i właśnie wtedy zamierzają usłyszeć, że są nowymi mistrzami. Do MSK i Beth dołączają również Dakota Kai i Raquel Gonzalez. Publika zaczęła chantować „You Deserve It”. Wszystko przerywa Shayna Baszler i Nia Jax! Dakota przedstawiła Jax i Shayne, gdyż Raquel nie było w NXT, gdy Baszler uciekała z NXT po tym, jak Rhea Ripley ją pokonała. Jak słusznie Raquel zauważyła, ta sama Rhea Ripley, która została przez Gonzalez pokonana. Baszler mówi, że Dakota jest dalej tak przestaszoną małą dziewczynką, którą była gdy Shayna łamała jej rękę. Dakota mówi, że jest kompeltnie inną osobą i udowodni to, gdy ją pobije. Raquel mówi, że dużo się zmieniło od ich odejścia i teraz to one rządzą NXT. Nia przypomina sobie, jak Dusty Rhodes nazwał ją największym postrachem jakie kiedykolwiek widział, na co Raquel odpowiedziała, że Dusty nigdy nie poznał jej. Baszler kończy mówiąc, że za 2 tygodnie wrócą tu i upokorzą Dakotę i Raquel.

Widzimy burzliwą dyskusję Stronga i O’Reilly’ego na parkingu, jednak nie wiemy o czym rozmawiali.

Dowiadujemy się, że podczas sesji zdjęciowej z pasem NXT, Io Shirai została zaatakowana przez Toni Storm.

Match #4
KUSHIDA vs. Tyler Rust

Walka została przerwana, po tym jak Malcom Bivens rzucił ręcznik.

Zwycięzca: KUSHIDA

LA Knight wygłosił krótkie wideo promo, w którym nazwał się największym Free Agentem, który związał sie z NXT i ten brand należy do niego.

Match #5
Valentina Feroz vs. Zoey Stark

Zwyciężczyni: Zoey Stark

Kolejne wideo skupiające się na postaci Camerona Grimesa

Wideo promo Scarlett i Karriona Krossa, którzy zapowiadają, że i tak prędzej czy później go złapie, nie ważne czy pojawi się za tydzień czy też nie.

Main Event
Danny Burch, Oney Lorcan & Pete Dunne vs. Finn Bálor, Kyle O’Reilly & Roderick Strong

W trakcie walki pojawił się Adam Cole, którzy zaatakował Finna Balora, a następnie Kyle O’Reilly. Dunne finalnie przypiął Balora i wygrał pojedynek dla swojej drużyny.

Zwycięzcy: Danny Burch, Oney Lorcan & Pete Dunne

Po walce Adam Cole wrócił do Balora atakując go i wznosząc mistrzostwo NXT do góry.