AEW Dynamite 17 Lutego 2021: Wyniki

Komentatorami dzisiejszego show są Excalibur, Tony Schavione oraz Jim Ross. Już dziś zobaczymy walkę o mistrzostwa AEW Tag team.

 

Tag team match

Matt Hardy & Adam Page Vs. The Hybrid2

Zwycięzcy – Matt Hardy & Adam Page

Po walce Adam Page oznajmił jaki tak naprawdę kontrakt podpisał w zeszłym tygodniu. Maskotka Jaguara przyniosła kontrakt gdzie jest napisane, że na Revolution odbędzie się walka między Mattem Hardy’m, a właśnie Adamem Page’m. Jeśli Adam wygra, dostaje 100% wynagrodzenia Matta za pierwszy kwartał 2021 roku.

Adam zgodził się na to, że jeśli przegra to również odda 100% swojego wynagrodzenia. Maskotka zaatakowała Adama i okazało się, że jest to Isaiah Kassidy. TH2 również przyłączyło się ( za zachętą Matta) i wszyscy atakowali Adama. Nagle pojawili się członkowie Dark Order, którzy pomogli byłemu mistrzowie AEW tag team.

Chris Jericho powiedział, że Guevara jest dla niego zmarłym, gdyż odszedł z Inner Circle.

AEW Women’s World Championship Eliminator Tournament First round match 

Serena Deeb Vs. Riho

Zwyciężczyni – Riho

 

Singles match 

Orange Cassidy Vs. Luther

Zwycięzca – Orange Cassidy

 

Team Taz pojawił się na ringu. Taz mówi o tym, że jest znudzony ciągłym gadaniem Stinga w ringu, który dziś sypnął dużą ilością śniegu w Texasie i dlatego jest ich tutaj tylko trzech ( Taz, Brian Cage i Hook). Sting wszedł na ring, ale szybko pożałował tej decyzji, gdyż wszedł w brawl z drużyną Taza. Ci poradzili sobie z nim, a Cage wykonał Powerbomb na Stingu.

 

Kenny Omega jest w przedszkolu i czyta dzieciom bajkę. Po chwili jednak musi iść i dzieci zostają same z Nakazawą. Szybko dowiadujemy się, że nie są one zadowolone z jego obecności. Po chwili go atakują.

 

AEW World Tag team championship match

The Young Bucks Vs. Santana & Ortiz

Zwycięzcy – The Young Bucks

Nick przypiął rywala po Small Package. Po walce członkowie Inner Circle zaatakowali mistrzów. Good Brothers I Kenny zastanawiali się czy powinni pomóc The Young Bucks. W końcu Good Brothers uratowali ich.

 

Brandi Rhodes ogłosiła, że jej dziecko będzie dziewczynką.

Tag team match

FTR Vs. Matt & Mike Sydal

Zwycięzcy – FTR

Po walce wydawało się, że Mike doznał kontuzji. FTR chciało obciąć włosy Mike’owi, ale zgasło światło. Kiedy się ponownie pojawiło to pojawili się Jurassic Express, którzy wygonili FTR z ringu.

 

Six man tag team

Eddie Kingston, The Butcher & The Blade Vs. Jon Moxley, Rey Fenix, Lance Archer

Zwycięzcy – Jon Moxley, Rey Fenix, Lance Archer

 

Moxley przypiął Kingstona po Paradigm Shift. Po walce Good Brothers I Kenny Omega zaatakowali Mox’a. Omega zmierzy się z Jon’em na Revolution w exploding barbed wire death Match’u. Tym kończymy Dynamite.