Gwiazdor MLW zostanie wolnym agentem, Tony Khan: Zagorzali fani produktu AEW pozostaną z nami bez względu na SmackDown

» W ciągu najbliższych kilku miesięcy Mance Warner zostanie wolnym agentem.

W październiku 2020 roku Warner poprosił federację MLW o dobrowolne rozwiązanie umowy pomiędzy obiema stronami, ale oficjele firmy odrzucili prośbę wrestlera. Wtedy zarówno WWE, jak i AEW wyrażało zainteresowanie zakontraktowaniem Warnera, dzięki czemu doświadczony wrestler wielokrotnie pojawiał się na eventach All Elite Wrestling.

Cassidy Haynes z Bodyslam informuje, że kontrakt Mance’a Warnera z federacją MLW wygaśnie pod koniec stycznia 2022 roku. W kontrakcie wrestlera nie istnieje klauzula zakazująca mu rywalizowanie w konkurencyjnych firmach, ponadto Warner będzie mógł współpracować z jakąkolwiek organizacją wrestlingową.

Interesującym faktem jest to, że Mance Warner jest posiadaczem GCW Tag Team Championship razem z Matthewem Justicem. Panowie wspomniane tytuły mistrzowskie będą bronić 23 października na evencie GCW War Ready. Ich przeciwnikami będą dobrze wszystkim znani The Briscoes.

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE NXT 2.0 12 października 2021: Raport

» Prezes federacji All Elite Wrestling Tony Khan udzielił wywiadu dla NY Post, w którym wypowiedział się na temat piątkowego SmackDown emitowanego w trakcie AEW Rampage. Tony jest przekonany, że zagorzali fani produktu AEW będą mieć oko na wydarzenia z udziałem ich ulubieńców.

Od samego początku powstania AEW obraliśmy strategię polegająca na zgromadzeniu fanów w internecie. Ludzie polubili programy AEW oraz naszych wrestlerów. Chcę aby wszyscy oglądali taki wrestling, który im się podoba. Czyny mówią więcej niż jakiekolwiek słowa i znajdujemy się w dobrej sytuacji. Więc jeśli ktoś zamierza z nami rywalizować, chcę aby było to zgodne z duchem walki. ‘Monday Night Wars’ było bardzo ciekawą inicjatywą i ludzie z dumą nosili koszulki z takim nadrukiem. Mamy wielu fanów, więc możemy zgromadzić liczną publiczność na ten weekend. Nigdy wcześniej na TNT nie było trzygodzinnego programu z wyjątkiem PPV. O tej porze roku dzieje się mnóstwo rzeczy związanych ze sportem. Poza wrestlingiem istnieje wiele rywalizacji. To nie ja rzuciłem rękawice, ale w tym przypadku to ja zajmuję się gadaniem i sprzedawaniem produktu. Myślę, że musimy cofnąć się do czasów, kiedy eventy wzbudzały ekscytację. Otrzymaliśmy wielką szansę, aby w weekend przyciągnąć nowych odbiorców. Rampage wystartowało jakiś czas temu i stworzyliśmy niesamowitą serię, w której przez sześć tygodni z rzędu dominowaliśmy w telewizji kablowej. Trzy godziny weekendowego wrestlingu to zupełnie co innego. W odpowiedzi przygotowałem Buy In, ale zajęło mi to trochę czasu. Chciałem, aby ludzie wiedzieli, że rękawice zostały zdjęte.