SPOILER! Wyciek karty walk na AEW Full Gear do sieci, Dwie walki zapowiedziane na Halloween Havoc, Tony Khan o rozmowie z Bray’em Wyatt’em

» Do najbliższego PPV od AEW pozostał już niecały miesiąc, a znamy oficjalnie tylko 1 walkę. W sieci pojawiło się jednak zdjęcie ,na którym Tony Khan prawdopodobnie trzyma kartę walk najbliższego PPV. Lista prezentuje się następująco:

AEW World Title Match:
Kenny Omega vs. Hangman Page

Singles Match:
MJF vs. Darby Allin

Singles Match:
Jade Cargill vs. Thunder Rosa

Singles Match:
Jon Moxley vs. Bryan Danielson

Singles Match:
CM Punk vs. Wardlow

Singles Match:
Adam Cole vs. Christian Cage

Tag Team Match:
Inner Circle vs. American Top Team

Tag Team Match:
Young Bucks vs. Luchasaurus & Jungle Boy

Singles Match:
Cody Rhodes vs. Miro lub Malakai Black lub Andrade

AEW Tag Team Championship Match:
Lucha Bros  vs. FTR

AEW Women’s Championship Match:
Britt Baker  vs. TBA

Widać m.in, że w karcie brakuje starcia o Mistrzostwo TNT jak i przeciwniczka dla Britt Baker nie jest jeszcze znana. Dave Meltzer w najnowszym wydaniu Wrestling Observer Radio zasugerował, że starcie Moxley vs. Danielson będzie finałowym starciem World Title Eliminator.

» NXT szykuje się do swojego specjalnego odcinka jakim będzie Halloween Havoc. Podczas dzisiejszej edycji Toxic Attraction rzuciło wyzwania mistrzyniom 3 tygodniówki WWE. w ten oto sposób Mandy Rose zmierzy się z Raquel Gonzalez o mistrzostwo kobiet NXT, a Gigi Dolin i Jacy Jayne zawalczą o NXT Women’s Tag Team Championship przeciwko Io Shirai oraz Zoey Stark.  Stypulacja 1-szego starcia zostanie wybrana przez “Spin The Wheel, Make The Deal”.

» Podczas The NY Post Tony Khan udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się o sprowadzeniu Bray’a Wyatt’a do AEW. 

” Bardzo lubię Windhama (prawdziwe imię Braya). Znam go już trochę i naprawdę go lubię. Ostatni raz widziałem go na przyjęciu urodzinowym Chrisa Jericho. Jest on naprawdę utalentowaną osobą. WE właściwym czasie i miejscu byłbym zainteresowany rozmową z nim.”