5-letni kontrakt dla gwiazdy AEW, Nowy pojedynek zapowiedziany na Bound Of Glory, Jerry Lawler ujawnia dlaczego nie występuje na RAW

» Scorpio Sky podpisał nowy, 5-letni kontrakt z federacją AEW. Podczas pre-show All Out Buy-In wspomniano, że Sky podpisał nową umowę z federacją, gdy pokazano go w tłumie z Ethanem Page’em, Danem Lambertem, Jorge Masvidalem, Juniorem Dos Santosem i Andreiem Arlovskim. W tamtym czasie nie było jasne, czy tak było w rzeczywistości, czy to tylko storyline. Teraz wrestler w wywiadzie z Mikem Johnsonem wyznał, że naprawdę podpisał nowy kontrakt.

Zrobiłem to w okolicach PPV. Jestem szczęśliwy, że będę z AEW jeszcze przez co najmniej pięć lat

Przed dołączeniem do AEW zawodnik pracował dla różnych federacji, takich jak WWE (2012-2013), TNA (2012-2013), ROH (2010, 2017-2018) oraz NJPW (2018-2019). Na początku swojej kariery z AEW był członkiem SoCal Uncensored u boku Christophera Danielsa i Frankiego Kazariana. Sky później zdradził swoją grupę i wraz z Ethanem Page stworzył tag-team The Men of the Year.

» The IInspiration (ex. Billie Kay i Peyton Royce) na PPV Impact – Bound Of Glory zmierzą się z Havok i Rosemary o tytuły Knockouts Tag Team. W zeszłą sobotę ogłoszono, że nowy kobiecy tag-team zadebiutuje w nowej federacji właśnie na najbliższym PPV.

Zaktualizowana karta walk Bound Of Glory: 

* Impact World Championship Match:
Christian Cage (champion) vs. Josh Alexander

* Call Your Shot Gauntlet Match:
Rich Swann, Brian Myers, Moose, W. Morrissey, TBD

* Impact Knockouts Championship Match:
Deonna Purrazzo (champion) vs. Mickie James

* Vacant X Division Championship Three-Way Match:
Trey Miguel vs. Steve Maclin vs. TBD (Willie Mack, El Phantasmo or Rohit Raju)

* Knockouts Tag Team Championship Match:
Decay (Rosemary & Havok) (champions) vs. The IInspiration (Jessica McKay & Cassie Lee)

» Jerry Lawler od ponad roku nie pojawia się na RAW. WWE Hall of Famer podczas podpisywania umowy z K & S WrestleFest zauważył, że jego zdaniem jest to spowodowane komentarzem na temat ruchu “cannonball” Akiry Tozawy. W kwietniu 2020 roku na jednym z odcinków RAW legenda pro wrestlingu określiła ten ruch jako “ramen noodle moonsault”. Cała historia została opowiedziana po tym jak Lawlerowi wręczono zdjęcie Mr. Fuji, a on z japońskim akcentem wypowiedział nazwisko legendarnego menadżera.

Ale muszę być ostrożny. To jest takie szalone. Panie Fuji, jeśli próbuje pan używać japońskiego akcentu, to będzie miał pan dzisiaj kłopoty. To znaczy, to mi się zdarzyło. To pewnie dlatego nie ma mnie teraz na RAW.
Co w tym jest rasistowskiego? Myślałem, że to zabawne, to śmieszna nazwa, prawda? I nagle, internet wybuchł. ‘Oh, King jest rasistą’, a nawet Tozawa, w następnym tygodniu powiedział: ‘To nie jest nic rasistowskiego, jem makaron ramen co tydzień’. W następnym tygodniu nie było mnie już na RAW. Nie wiem czy tak się stało, ale tak czy siak, musisz być bardzo ostrożny. Więc prawdopodobnie nie powinienem mówić Mr. Fuji [z akcentem]”.