Adam Cole wyjawia swoje plany na przyszłość oraz promuje TakeOver, Czy EC3 wystąpi na Impact Slammiversary?

» WWE NXT Champion Adam Cole udzielił wywiadu dla CBS Sports w celu promowania zbliżającego się WWE NXT Takeover: In Your House. Ta walka została nagrana w ubiegłym tygodniu jednak jej emisja będzie miała miejsce podczas wydarzenia wrestlingowego.

Zaskakujące jest, to że nasze występy nie różnią się zbyt wiele od tego, co aktualnie robimy, nie licząc gigantycznej publiczności. To bardzo dziwna sytuacja i tęsknimy za naszymi fanami, ponieważ są oni jednymi z najlepszych na świecie, szczególnie jeśli chodzi o TakeOver. Presja ciążąca na nas jest jeszcze większa, ponieważ nie występujemy przed publicznością, mam pewne oczekiwania wobec siebie i staramy się wykonywać, jak najlepiej naszą pracę. Poza tym na zapleczu jest wiele osób, które bacznie oglądają nasze walki. Chcemy wywrzeć na nich wrażenie i myślę, że fani nam w tym mogliby pomóc, ale nie wszystko jest zależne od nas. Jeśli chcecie obejrzeć wydarzenie wrestlingowe na najwyższym poziomie, to wystarczy włączyć się do TakeOver: In Your House. Dostaniecie, to na co liczycie, ponieważ to jest TakeOver.

Kontrakt z NXT wygaśnie w sierpniu. Wiele wskazuje na, to że Adam Cole zostanie przeniesiony na RAW, lub SmackDown. NXT Champion wypowiedział się na temat swojej przyszłości:

W tym momencie nie myślę o swojej przyszłości. Wiele osób pyta, co będę robił później skoro jestem NXT Championem. Moim celem jest zachowanie NXT Title. Pod koniec dnia minął rok od momentu zdobycia NXT Championship. Uwielbiam NXT i jestem dumny z możliwości reprezentowania tej marki. Jestem dumny z tego, co zrobiłem oraz z dokonań The Undisputed Ery. Nie widzę powodu, aby przenosić się w inne miejsce. Mój priorytet, to zachowanie NXT title tak długo, jak to możliwe. Zamierzam upewnić się, iż rekord nigdy nie zostanie pobity.

Jedną z najfajniejszych części bycia w NXT jest moment przełomowy. Do brandu dołączyłem w 2017 roku. Od tego momentu zrobiliśmy niesamowity postęp. Często myślę o tym, co zamierzam osiągnąć za kilka miesięcy, ale moje osiągnięcia związane są z NXT. Chcę dalej umacniać swoją osobę oraz NXT. Chcę również być największym NXT Championem.

» Były WWE Superstar EC3 za pośrednictwem Instagrama wypowiedział się na temat najnowszego materiału wypuszczonego przez Impact Wrestling odnoszącego się do gali Slammiversary. W materiale wideo pojawił się lokalny reporter sportowy z Nashville, Jon Burton, zakapturzony mężczyzna podobny do tajemniczego hakera ze SmackDown, który miał przebłyski związane z niektórymi byłymi wrestlerami WWE. Niestety z powodu COVID-19 z firmą WWE pożegnali się między innymi:

EC3, Eric Young, Luke Gallows, Karl Anderson, Mike and Maria Kanellis, Curt Hawkins, Drake Maverick i Rusev.

Dziś wiadomo, że Drake nie pojawi się na Slammiversary, ponieważ podpisał kontrakt z WWE NXT.

Na obecną chwilę nie wiadomo, czy były wrestler WWE pojawi się w Impact tv w przyszłym miesiącu, ale jedno jest pewne. Jego 90-dniowa klauzula wygaśnie 15 lipca, czyli zaledwie trzy dni przed Slammiversary.