Dana White: Ronda Rousey nie powróci do UFC, Andrade na celowniku Ring of Honor, Czy WWE powróci do organizowania live eventów?

» Przed rozpoczęciem sobotniego UFC 206 prezes Dana White został zapytany o potencjalny powrót Rondy Rousey do firmy.

Nawet kur*** nie zaczynajcie tego tematu. Wczoraj rozmawialiśmy o wielu różnych rzeczach, ale nie o powrocie. Ona jest przekonana, że nigdy nie wróci do Oktagonu.

Ronda Rousey zakończyła swoją przygodę z MMA w 2016 roku po porażce doznanej w konfrontacji z Amandą Nunes. Od tego momentu dołączyła do federacji World Wrestling Entertainment zdobywając WWE RAW Women’s Championship. Według Wrestling Inc jej kontrakt z firmą wrestlingową wygaśnie w przyszłym miesiącu.

» Dwa dni temu PCO w rozmowie z redaktorem Nickiem Hausmanem przyznał, że ma nadzieję, iż federacja Ring of Honor podpisze kontrakt z Andrade. Na odpowiedź byłej gwiazdy World Wrestling Entertainment nie musieliśmy długo czekać. Były WWE United States Champion przy użyciu „emotki zastanawiającej się” skomentował wypowiedź kolegi po fachu.

ZOBACZ TAKŻE >>> Z ostatniej chwili! AAA Latin American Champion i była Impact Knockout’s Champion wkrótce w All Elite Wrestling

Rozpoczynam nowe wyzwania i jesteśmy w trakcie prowadzenia rozmów, bez czekania na wygaśnięcie 90 dni! #imfree #andrade #elidolo #lasombra

Według Wrestling Inc Meksykanin miał na myśli rozpoczęcie współpracy z Ring of Honor, ale musimy czekać na oficjalny komunikat obu stron.

» Z raportów opublikowanych przez zagraniczne media oficjele WWE nie planują wznowienia tournee w najbliższym czasie.

Według „Sports Illustrated” otwarcie wielu obiektów sportowych w Ameryce nie ma wpływu na decyzję oficjeli WWE odnośnie wznowienia organizacji live eventów w różnych miejscowościach. Z raportu wynika, że takowa decyzja nastąpi nie wcześniej niż w drugiej połowie 2021 roku.

Kilka dni temu poinformowaliśmy Was o nowym miejscu dla ThunderDome, czym będzie Yuengling Center w Tampie. Prezes WWE Vince McMahon zauważył, że są gotowi, aby wznowić organizowanie live eventów.

Jesteśmy gotowi – powiedział prezes WWE. Jesteśmy elastyczną i medialną firmą. Jeśli chodzi o wydarzenia organizowane na żywo możemy coś zmienić w przeciągu sześciu tygodni. To świadczy o naszej zdolności do wprowadzenia innowacji i kontynuowanie funkcjonowania w trudnym środowisku. Tworzymy długoterminową wartość jako najbardziej medialna firma na świecie.