All Elite Wrestling zapowiada live event, Dlaczego Chris Bey nie występuje w Impact TV?, Gwiazdor AEW kontuzjowany

» Federacja All Elite Wrestling zapowiedziała kilka walk, które odbędą się podczas pierwszego non-tv live eventu w Daily Place, Jacksonville. W walce wieczoru wspomnianego wydarzenia (9 kwietnia) odbędzie się tag team match z udziałem Mike’a i Matta Sydala w konfrontacji z Michaelem Nakazawą i AEW World Championem Kennym Omegą.

* AEW World Champion Kenny Omega & Michael Nakazawa vs. Mike Sydal & Matt Sydal

* AEW World Tag Team Champions The Young Bucks & Brandon Cutler vs. PAC, Rey Fenix, Penta El Zero Miedo

* Cody Rhodes vs. Ethan Page

* TNT Champion Darby Allin VS ?

* Osoby zapowiedziane : Britt Baker, Jade Cargill, Orange Cassidy, The Pinnacle (MJF w/ Wardlow, FTR, Shawn Spears) i inni.

» Impact Wrestling Star Chris Bey za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat swojej nieobecności w telewizji Impact.

Walka jest tylko drobną wpadką. Brak zezwolenia na konkurowanie. Gotowy do odbudowy.

Wrestler odpowiedział na kilka komentarzy, jakie pojawiły się pod jego wpisem jednocześnie zaznaczając, iż nie przyjmuje żadnych bookingów podczas weekendu z WrestleManią 37. Powodem takiej decyzji jest kontuzja, przez którą nie może zmagać się na ringu. Federacja Impact Wrestling wykorzystuje nieobecność Beya w story, co widać na poniżej zamieszczonym tweecie, George’a Icemana.

» AEW Star John Silver (The Dark Order) nabawił się urazu barku, w wyniku czego czeka go miesięczna przerwa. W tym tygodniu na Dynamite w walce wieczoru Darby Allin pokonał Silvera zachowując TNT Championship. W trakcie walki doszło do niefortunnego incydentu, w wyniku którego Johna czeka czterotygodniowa rehabilitacja.

Mam złe wieści. Nie będzie mnie przez około 4-6 tygodni. Dobra wiadomość jest taka, że nie potrzebuje operacji, ponieważ nie doznałem większych obrażeń.