6 urodziny MyWrestling!

KOCHANI!

W dniu dzisiejszym nasz portal MyWrestling obchodzi 6 urodziny.

Rozpoczęliśmy działalność dokładnie 29 marca 2015 o godz. 15:00 po zjednoczeniu “Tight Wrestling” z “Przyjacielem Johna Ceny”.

Przez cały ten czas, dostarczamy Wam najświeższych newsów ze świata wrestlingu, raporty z gal, wyniki, artykuły, felietony, wywiady i wiele innych ciekawych materiałów. Funkcjonujemy również na takich platformach jak Facebook, Twitter, Instagram oraz YouTube.

W zeszłym roku, przeprowadziliśmy wielką akcję charytatywną, która zjednoczyła całe wrestlingowe środowisko w naszym kraju. Zjednoczyła w jednym celu – pomocy dla Kamili zmagającej się z mukowiscydozą. Pamiętajcie, że pomagać można cały czas pod TYM LINKIEM. Kamila wciąż potrzebuje wsparcia, a dobro zawsze wraca.

W ciągu 6 lat udało nam się nawiązać współprace z wieloma cenionymi markami. Między innymi, Extreme Sports Channel, Cenega, czy niedawno Sport.pl. Niezmiennie od 2015 roku, organizujemy typer gal WWE PPV oraz konkursy z ciekawymi nagrodami.

Staliśmy się jednym z największych i najpopularniejszych portali o tematyce wrestlingu w Polsce, ale to wszystko nie byłoby możliwe, gdyby nie Wy.

To właśnie Wy, czytelnicy MyWrestling jesteście najważniejszym czynnikiem naszego funkcjonowania. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Za każdy przeczytany post, dodany komentarz, obejrzany materiał, każdą Waszą opinię i Waszą obecność, raz jeszcze, z całego serca…

DZIĘKUJEMY!