Mamy 5 lat – DZIĘKUJEMY!

W dniu dzisiejszym mija dokładnie 5 lat od powstania portalu MyWrestling. Wszystko zaczęło się pod koniec marca 2015 roku i od tego czasu bez przerwy przekazujemy Wam najświeższe informacje ze świata wrestlingu. Do tego dochodzą oczywiście artykuły, felietony, podcasty, materiały video, typer gal WWE PPV, konkursy i wiele więcej. Łącznie przez 5 lat naszego funkcjonowania, na stronie opublikowanych zostało blisko 10,000 postów.

Nie byłoby tego wszystkiego, gdyby nie Wy – nasi czytelnicy. Jako cała redakcja MyWrestling pragniemy Wam z całego serca podziękować za to, że wybieracie naszą platformę do czytania newsów, raportów i artykułów, czy oglądania materiałów na YouTube. To Wy jesteście w tej machinie najważniejszym aspektem i jeszcze raz, serdecznie Wam dziękujemy!

W związku z dzisiejszymi urodzinami, jak możecie zauważyć stworzyliśmy urodzinową playlistę zawierającą utwory znane wam z WWE, AEW, ale i nie tylko. Playlista dostępna będzie przez jeden dzień, więc jeśli chcecie posłuchać dobrej muzyki, zostańcie na naszej stronie.

Już o godz. 10:00 pojawi się natomiast pierwszy z pięciu zaplanowanych artykułów. Godzinę później na YouTube trafi pierwszy z pięciu zaplanowanych filmów i tak co 60 minut, na przemian będziemy mieli dla Was nowe materiały.

Spędźcie tę niedzielę razem z MyWrestling!