Z ostatniej chwili! AAA Latin American Champion i była Impact Knockout’s Champion wkrótce w All Elite Wrestling

Meksykańskie media informują, że AAA Latin American Champion Daga wkrótce dołączy do All Elite Wrestling.

Mistrz związany jest kontraktem z AAA, gdzie w przeszłości posiadał AAA World Cruiserweight Championship.

Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy będziemy świadkami debiutu Dagi, ale według The Wrestling Observer Newsletter nastąpi to w przyszłym tygodniu. Kilka dni temu umowa pomiędzy obiema stronami została przygotowana, więc prezes AEW wyczekuje na złożenie podpisu przez wrestlera.

Daga w przeszłości pracował dla Lucha Underground, czy Impact Wrestling, gdzie zadebiutował w lutym 2019 roku. Po raz ostatni w Impact TV wystąpił w marcu 2020 roku. Warto zauważyć, że w życiu prywatnym żoną Dagi jest Tessa Blanchard, czyli była mistrzyni Impact. Wspomniana dwójka większość czasu w 2020 roku przebywała w Meksyku (z powodu pandemii COVID-19).

Z tego samego raportu wynika, iż Tessa również dołączy do All Elite Wrestling, ale jej decyzja o zmiane otoczenia oparta jest o jakość produktu Dynamite serwowanego przez firmę wrestlingową. Kilka dni przed wygaśnięciem kontraktu z Impact Wrestling obie strony doszło do porozumienia rozwiązując przedwcześnie umowę za porozumieniem obu stron. Od tego momentu była mistrzyni Impact Knockouts nie pojawiła się na scenie wrestlingowej.

Aktualnie Daga i Tessa prowadzą seminaria w Hybrid School of Wrestling w San Antonio.