Czy Tony Khan będzie pojawiał się na Elevation częściej, spadek oglądalności RAW, karta walk gali z okazji 19 rocznicy ROH

» Tony Schiavone skomentował pojawienie się Tony’ego Khana na pierwszym odcinku AEW Dark: Elevation.

„Znam Tony’ego Khana bardzo dobrze. On nigdy nie chce zajmować czasu telewizyjnego swoim pojawianiem się, ale musiał on przekazać wiadomość Kenny’emu Omega, który był po za kontrolą na dzisiejszym Elevation. Nigdy tego nie robi na Dynamite i nigdy nie ma do tego zamiaru, ale dzisiaj on był jedyną osobą, która mogła to zrobić.” – napisał Schiavone na Twitterze.

Tony Khan na Dynamite pojawił się zaledwie dwa razy, w trakcie show poświęconemu Brodiemu Lee oraz w trakcie odcinka Winter is Coming. Pojawiał się on parę razy również na AEW Dark odbywającym się we wtorki, jednak nie był on główną postacią tych segmentów (np. segment, w którym -1 bił wszystkich, którzy byli w ringu)

» Ostatnie Monday Night Raw przed Fastlane zanotowało najmniejszą oglądalność od 3 tygodni. Jest to bardzo zastanawiające patrząc na to, że jest to ostatnie show przed galą pay-per-view i zawierało ono podbudowę do starć, które odbędą się na Fastlane. Oglądalność w porównaniu do odcinka z ubiegłego tygodnia spadła o 3% i wyniosła średnio 1,843 miliona oglądających na USA Network (w tamtym tygodniu 1,9 miliona).

» 26 marca odbędzie się show z okazji 19 rocznicy istnienia Ring of Honor. Po ostatniej tygodniówce ROH dowiedzieliśmy się, że Dak Draper, który na ostatnim odcinku ROH pokonał Freda Yehiego na zasadach Pure, zmierzy się z mistrzem Roh Pure Jonathanem Greshamem o pas byłego mistrza Tag Team. Ponadto dowiedzieliśmy się, że Dalton Castle, który w poprzednim tygodniu pokonał Josha Woodsa w walce, która mogła być jego ostatnią walką w karierze ROH zmierzy się z Woodsem po raz 3 tym razem na gali pay-per-view. Ujrzymy również Flipa Gordona w walce z Markiem Briscoe.

KARTA WALK ROH 19th Anniversary SHOW

Jay Lethal vs RUSH (c) – o ROH World Championship

Tracy Williams i Rhett Titus vs Kenny King i Dragon Lee (c) – o ROH Tag Team Championship

Tracy Williams vs Dragon Lee (c) – o ROH World Television Championship

MexiSquad (Bandido, Flamita, Rey Horus) vs Shane Taylor Promotions (Shane Taylor, Kaun, Moses) (c) – o ROH World Six-Man Tag Team Championship

Dak Draper vs Jonathan Gresham (c) – o ROH Pure Championship

EC3 vs Jay Briscoe – Grudge match

Matt Taven vs Vincent – Unsanctioned match

Dalton Castle vs Josh Woods 

Mark Briscoe vs Flip Gordon