WWE Monday Night RAW 15 marca 2021: Raport

Droga do Fastlane jest już na ostatniej prostej. Podczas poniedziałkowego WWE Monday Night RAW uzupełniona zostanie karta walk na przyszłe PPV. Zapowiedziane są również dwa pojedynki mistrzowskie. The Hurt Bussines zmierzy się z New Day oraz Riddle z Mustafą Alim.

Show rozpoczęło się od ogłoszenia. Bobby Lashley będzie bronił mistrzostwa WWE przeciwko Drew McIntyre’owi podczas Wrestlemanii 37.

Akcję w Thunderdome rozpoczyna All Mighty wraz z MVP u jego boku. Menedżer mistrza WWE  rozpoczął swoje przemówienie od przypomnienia, iż Bobby jest wszechmogący. Po tych słowach wybrzmiała w arenie muzyka The Miza. Były posiadacz walizki Money in The Bank zaznaczył, że również od wielu lat pracował na ten sukces. Rywalizacja pomiędzy nim i Lashleyem może elektryzować całą społeczność WWE. Do ringu zaczął zmierzać Drew McIntyre. Szkot, także pogratulował sukcesu Bobby’emu oraz dodając, że zmierza do odzyskania mistrzostwa. Miz przypominał Drew, iż jeszcze dziś mają pomiędzy sobą starcie. Dodał, że Szkot może teraz lub podczas walki zaatakować go. Drew odwrócił sytuację i nazwał Lashleya “bladą suką”. Zdenerwowany mistrz powalił McIntyre’a. Następnie Miz i Morrison zaatakowali Szkota. Podczas powrotu na zaplecze Sheamus od pleców rozpoczął bójkę z Lashleyem.

Na zapleczu Sarah Schreiber przeprowadziła wywiad z Sheamus’em. Zaznaczył, że chce walki z Bobby’m już dziś na RAW. Dodał, że pokonując Drew na Fastlane, powinien dołączyć do starcia o mistrzostwo WWE na Wrestlemanii 37.

Match #1

Drew McIntyre vs The Miz /w John Morrison

Zwycięzcą: Drew McIntyre

Po krótkiej przerwie w ringu znajduje się Braun Strowman. Po chwili na rampę wychodzi Shane McMahon. Syn Vinca nie ma pojęcia jaki problem z nim ma Braun. Chciał przeprosin tydzień temu i dalej czegoś oczekuje od niego. Strowman zaznaczył, że w czasach szkoły przez takie osoby jak Shane był prześladowany. Potwierdził również, że McMahon przeprosił go, ale nie za wszystko. Shane zainsynuował, że Braun nie jest zbyt inteligentny oraz nie rozumie wszystkiego, co ma na myśli. W tym momencie Monster Among Man zaproponował walkę. Dopiero po wymianie zdań Shane zaakceptował wyzwanie.

Na zapleczu Mandy Rose oraz Dana Brooke rozmawiają z Naomi i Laną. W pewnym momencie pojawia się R-Truth w koszulce Stone Colda 3:16. Były mistrz 24/7 ogłasza, że jest dziś 3:16 dzień, gdyż dzisiejsza data to 16 marca. Zgromadzone zawodniczki szybko prostują R-Truth’a, że dopiero jutro jest 16. Wyprowadzony z błędu zawodnik, wziął łyka piwa i odszedł od pań.

Match #2

Mandy Rose & Dana Brooke vs Naomi & Lana

Podczas walki przy stole komentatorskim zasiadły Shayna Baszler wraz z Nia Jax. Po kilku minutach starcia, rozbrzmiała muzyka Asuka. Po chwili doszło do brawlu pomiędzy mistrzynią kobiet RAW oraz Shayna Baszler.

Zwyciężczynie: Mandy Rose & Dana Brooke

Na zapleczu The New Day spotykają Riddle’a. Tag team zaznacz, że dziś mogą wszyscy razem wyjechać z areny jako mistrzowie. Riddle musi uporać się z Mustafą Alim, a oni z The Hurt Bussines.

WWE Tag Team Championship Match #3

Xavier Woods & Kofi Kingston vs Shelton Benjamin & Cedric Alexander (c)

Zwycięzcy oraz nowi mistrzowie: Xavier Woods & Kofi Kingston 

Podczas celebracji zdobycia mistrzostwa tag team po raz 11 w karierze, do ringu zaczął zmierzać AJ Styles oraz Omos. AJ zaczął wyliczać wszystkie swoje tytuły mistrzowskie. Jedyny, którego nie wymienił to tytuły tag team. Zaproponował nowym mistrzom walkę na Wrestlemanii 37. New Day odpowiedziało, że najpierw muszą się zarejestrować jako tag team.

Powracamy na zaplecze. The Miz wraz z Johnem Morrisonem zmierzają przez korytarz. Po pewnym momencie napotykają się na Damiana Priest’a oraz Bad Bunny’ego. Mistrz 24/7 zakomunikował, że zapomniał już, iż The Miz był mistrzem WWE. Zawodnik odpowiedział, że Bunny nigdy nie zostałby mistrzem i jest lepszy od niego w każdym aspekcie w ringu. Priest zaznaczył, że za chwilę może się zmierzyć z Mizem. W tym momencie były mistrz WWE oddalił się. Za plecami czaił się R-Truth, który chciał odzyskać tytuł 24/7. W ostatniej chwili Priest złapał R-Trutha. Zaczął się tłumaczyć, iż sprzedaje gadżety z Stone Coldem jak pas mistrzowski czy koszulki. Bad Bunny powiedział, że szanuje R-Trutha i wymienią się pasami. On przyjmie pas Broken Skull, a odda 24/7.

Match #4

Jason Ryker /w Elias vs Damien Priest /w Bad Bunny

Zwycięzcą: Damien Priest

Po walce do ringu szybko wparował Elias, atakując Priesta. Gdy chciał zaatakować gitarą, powstrzymał go Bad Bunny, powalając przeciwnika. Na rampie pojawił się John Morrison, próbując rozproszyć zwycięzców. Za plecami Priesta i Bad Bunny’ego pojawił się The Miz, który zaatakował muzyka gitarą.

Match #5

Braun Strowman vs Shane McMahon

Walka zakończyła się po tym, jak Shane wykonał elbow drop na Braunie, który leżał na stole komentatorskim. Następnie McMahon zaczął targać i oblewać zieloną substancją Strowmana.

Dostaliśmy również kolejną zapowiedzi debiutu Rhea Ripley na RAW.

Non title match #6

Asuka vs Shayna Baszler /w Nia Jax

Zwyciężczynią: Asuka 

Po walce Japonka chciała zemścić się na byłej zawodniczce MMA za wybity ząb. Zaczęła cisnąć twarzą Baszler w dolny narożnik. Próbowała również na zdjętej ochronie, lecz sędzia oddzielił panie od siebie.

Po zakończeniu walki zostało ogłoszone starcie na Fastlane pomiędzy Braunem Strowmanem i Shanem McMahonem.

Na zapleczu pojawiła się Alexa Bliss, która wyzwała Ortona na starcie podczas Fastlane PPV.

WWE United States Championship match #7

Riddle (c) vs Mustafa Ali

Zwycięzcą i dalszym mistrzem: Riddle

Sarah Schreiber zapytała Ortona na jego reakcję na wyzwanie Alexy. The Viper zaznaczył, że przyjmuje wyzwanie.

Potwierdzona została kolejna walka na Wrestlemanii 37. The New Day będą bronić pasów mistrzowskich przeciwko AJ Styles’owi oraz Omosowi.

W ringu znajduje się Drew McIntyre. Szkot opowiedział, że jest podekscytowany możliwością walki o mistrzostwo WWE. Zaznaczył, że pokona Sheamus’a już w niedzielę, ale aktualnie obejrzy jego potyczkę z Lashley’em.

Non title match #8

Bobby Lashley /w MVP vs Sheamus 

Zwycięzca: Bobby Lashley

Po walce Bobby postanowił założyć full nelson na Sheamusie. W tym momencie w ringu pojawił się Drew, który zaatakował mistrza WWE claymor kickiem. Widokiem triumfującego Drew zakończyło się RAW.