Chris Jericho odpowiada na krytykę wobec Matta Hardy’ego, Shane Helms komentuje zbanowanie Buckle Bomb

» AEW star Chris Jericho zajął się kontrowersją dotyczącą Matta Hardy’ego podczas Stadium Stampede matchu, który odbył się w trakcie gali Double Or Nothing. Niestety w wyniku niedawnego utonięcia byłego wrestlera WWE Shada Gasparda w internecie wylało się sporo hejtu na doświadczonego wrestlera, jakim jest Matt.

Luz jest potrzebny. Był tam wielki ku**** Santana i Ortiz, którzy topili Matta Hardy’ego pod wodą, kiedy zmieniał osobowość. Nikt z nas o tym nie pomyślał. Nigdy nie mieliśmy takiego pomysłu.

Patrząc wstecz, to jest kilka rzeczy, których nie powinniśmy robić. Ale sam spot z udziałem Matta……. To nie tak, że złośliwie postanowiliśmy wykonać go nie oddając szacunku, a każdy kto mnie zna, z pewnością o tym wie. Więc powinniśmy być bardziej świadomi tego, co się wydarzyło, ale w owym czasie nie myśleliśmy.

Kontrowersje skomentowała także żona Matta Hardy’ego.

» We wcześniejszych newsach informowaliśmy Was o zbanowaniu Buckle Bomb przez WWE. Jeden z producentów WWE, Shane Helms podzielił się swoimi spostrzeżeniami w tej sprawie.

Zrobiłem the Vertebreaker, prawdopodobnie najniebezpieczniejszy ruch w branży wrestlingowej i nikogo nie skrzywdziłem. ?????? To nie jest move, to egzekucja.

Nieodpowiednio wykonany bomb przez Nia Jax na Kairi Sane wpłynął na decyzję, jaką podjął prezes WWE Vince McMahon. Dla wielu osób bezpieczeństwo jest najważniejsze, więc nie dziwi taka decyzja, ale czy nie została podjęta zbyt późno?
Warto przypomnieć galę WWE Night of Champions 2015, gdzie Seth Rollins również wykonał Buckle Bomb na WWE Hall of Famerze Stingu, przez co zakończył karierę swojego rywala.