The Undertaker wspomina współpracę z Romanem Reignsem, Rohit Raju “Moose, to po prostu Moose”, Haku wyjawia, jak dowiedział się od dzieci o wrestlingu

» The Undertaker wystąpił w podcaście Billa Simmonsa, w którym wypowiedział się na temat walki z Romanem Reignsem podczas WrestleManii 33.

Wchodząc do tego pojedynku, moje biodro było w opłakanym stanie, więc nie mogłem dać z siebie więcej. To miał być mój ostatni pojedynek, podkreślający wielkość Romana Reignsa. W tym momencie chciałem wyjść i wystąpić, chciałem aby każdy pamiętał, o tym czego dokonaliśmy.

Wiedziałem, że moje ciało nie da z siebie stu procent, zanim pojedynek się zaczął. Wiedziałem, że w styczniu będę miał kłopoty podczas Royal Rumble……. Każdy, kto mnie widział w owym czasie, mógł zauważyć, że mam pewne problemy zdrowotne, chciałem dalej trenować, ale zaangażowałem się wcześniej. Utknąłem pomiędzy kamieniem, a twardym miejscem. W naszej branży nie można odpuszczać. Roman jest dobrym facetem i zasłużył na, to. Ja chciałem mu podziękować i stoczyć niesamowity pojedynek, który jeszcze bardzie umocniłby jego pozycję.

» Haku jest szczęśliwy z faktu, iż jego dzieci również pracują w branży wrestlingowej odnosząc sukcesy. Tama Tonga, Tonga Loa i Hikeluo, to trójka wrestlerów występujących w New Japan Pro Wrestling. Haku w podcaście VOC Nation In The Room powiedział, że jest dumny ze swoim dzieci, które powiedziały mu o chęci działaniu w branży wrestlingowej.

Jestem im wdzięczny. Każdy ojciec jest wdzięczny, kiedy widzi, jakie sukcesy odnoszą dzieci, czymkolwiek się zajmują. Ciężko pracowałem będąc profesjonalnym wrestlerem i dałem im do zrozumienia, że chcę, aby poszli na studia. Nie miałem wykształcenia, więc chciałem, aby oni je zdobyli. Cieszę się, że dobrze radzimy sobie, a moim chłopcy po powrocie ze studiów stwierdzili, że chcą zostać wrestlerami. Jestem z nich bardzo dumny.

» Rohit Raju wypowiedział się na temat komentarza Moose’a, który nie uważa Tessy Blanchard, jako Impact World Championa.

WESPRZYJ AKCJĘ CHARYTATYWNĄ – https://tipeo.pl/mateuszmw

To jest Moose, który jest Moosem, nikt nie powinien być zaskoczony haha. Moose żyje we własnym świecie, to zwykły Moose. Spotkałem go kilka lat temu, kiedy pracowaliśmy w Ring of Honor. Moose żyje dla Moose’a, więc takie słowa wypowiedziane przez niego mnie nie dziwiły.

TNA Championship wygląda słodko. Uwielbiam spoglądać na Impact World Title, ale oba są niesamowite. Kto wie, co się z nimi stanie w przyszłości. Można, to zignorować i uznać za nieoficjalne wydarzenie, ale można także dołączyć TNA Title do brandu. Może być, to kolejne mistrzostwo, które nam się przyda Byłoby fajnie. Im więcej tytułów w Impact, tym więcej możliwości dla mnie.