Apollo Crews opowiada o frustracji pozycją w WWE, Buckle Bomb na liście zakazanych akcji w WWE

» Nie od dziś wiadomo, że prezes WWE wielokrotnie zmienia zdanie. Taka sytuacja miała miejsce w przypadku Apollo Crewsa, który w rozmowie dla metru.co.uk wyjawił kilka informacji odnośnie swojej pozycji w firmie.

Od dawna zastanawiałem się nad tym, co mogę zrobić, aby wykonać kolejny krok, lub w jaki sposób mogę zjednoczyć się z fanami. Nie muszą mnie widzieć w określonych sytuacjach, ale znają mnie i wiedzą, jakim facetem jestem. Wiele osób mówi o mnie “Ten duży, silny, robiący koziołki”. Mają rację, ale uzależniłem się od wrestlingu, więc robię wiele fajnych rzeczy. W pewnym momencie straciłem motywację, a także wartość własnej osoby. Wiem, że jestem dobry. Wiem, że jeżeli będę się trzymał swoich przekonań, dyscypliny, to otrzymam szansę. Tak się stało, to się opłaciło! Teraz jestem mistrzem i to mi wystarczy.

» Buckle Bomb został dodany do listy akcji, które nie mogą być wykonywane w WWE. Portal PWInsider.com informuje, że Vince McMahon zdecydował się na podjęcie takiej decyzji po sytuacji, która miała miejsce w walce Kairi Sane z Nia Jax. Fani z pewnością pamiętają konfrontację Setha Rollinsa z WWE Hall of Famerem Stingiem podczas Night of Champions w 2015 roku. W tej walce Seth wykonał Buckle Bomb, przez co Sting musiał przejść na emeryturę.