Bryan Danielson o rywalizacji z Kennym Omegą i wyborem pomiędzy WWE & AEW, Czy Alex Hammerstone utraci National Openweight Title? Zapowiedź rywalizacji na MLW Fusion: Alpha

» AEW Star Bryan Danielson wystąpił w ESPN SportsNation, gdzie wypowiedział się na temat podekscytowania rywalizacją z Kennym Omegą oraz wyborem pomiędzy WWE, a AEW.

Właśnie obudziłem się rano i jestem podekscytowany. Cała moja podróż zaprowadziła mnie do tego momentu. Pod wieloma względami wydaje się, że jest to największy pojedynek w całej mojej karierze. Te pomysły które mam, chcę zrealizować podczas trzyletniej pracy w All Elite Wrestling. To właśnie ma być punkt kulminacyjny mojej kariery. Zobaczycie najlepszą wersję Bryana Danielsona. Niektórzy może uznają, iż wywieram na sobie zbyt dużą presję, ale jestem bardzo napompowany i pewien siebie.

 

To była bardzo trudna decyzja, ale pod koniec tamtego dnia w AEW widziałem tak wiele osób, z którymi chciałem się zmierzyć. W WWE walczyłem niemalże z każdym po kilka razy. Uwielbiam tych ludzi i uwielbiam wrestling. Z Cesaro mógłbym rywalizować milion raz i być zadowolony z życia, które prowadziłem. W AEW pojawiły się te wszystkie młode talenty, które prezentują dobry poziom. Są tutaj również weterani, tacy jak Kenny Omega, który stał się jednym jeśli nie najlepszym wrestlerem na świecie. Myślę, że AEW jako firma prezentuje się ekscytująco z wrestlingowego punktu widzenia jest fajnym produktem do naśladowania.

» Podczas przyszłotygodniowego odcinka MLW Fusion: Alpha obecny National Openweight Champion Alex Hammerstone zmierzy się z Tomem Lawlorem. Na szali zostanie postawione wspomniane mistrzostwo dzierżone przez Alexa.

ZOBACZ TAKŻE >>> Co wydarzyło się na IMPACT 23 września 2021 roku ?

Cesar Duran (dawniej Dario Cueto) uważa, że jeśli Tom Lawlor pokona Alexa Hammerstone’a to zostanie pierwszym w historii członkiem MLW, który zdobył MLW World Heavyweight, Opera Cup oraz National Openweight Championships.

Hammerstone od ponad 843 dni jest posiadaczem National Openweight Championship. Tytuł mistrzowski zdobył 1 czerwca 2019 podczas Fury Road pokonując Briana Pillmana Jr.
Warto zauważyć, że zwycięzca przyszłotygodniowego Main Eventu MLW Fusion: Alpha stanie przed szansą na zdobycie MLW World Heavyweight Championship w rywalizacji z Jacobem Fatu. Do takowej miałoby dojść na przyszłotygodniowym tapingu MLW Fightland.

Fatu jest obecnie najdłużej panującym MLW World Heavyweight Championem. Tytuł mistrzowski dzierży od ponad 805 dni.