Ciąg dalszy rywalizacji Miro z Sammym Guevarą, Wielki powrót wrestlerki do telewizji All Elite Wrestling

» Federacja All Elite Wrestling poinformowała, że TNT Championship Match odbędzie się w najbliższą środę. Obecny mistrz Miro będzie bronił TNT Title w rywalizacji z Sammym Guevarą.

Wygranie meczu to jedno, ale pokonanie bezbronnego człowieka? To nie w porządku – powiedział Guevara odnosząc się do ataku Miro na Fuego Del Sol. Właśnie stracił swój nowy samochód, a teraz chcesz dodać siebie na listę kontuzji?

Od tygodnia poniżam twoich przyjaciół, więc dlaczego nagle stałeś się tak odważny – odpowiedział Miro. Może widzisz tych wszystkich ludzi atakujących moją szyję. Tak w 2012 roku skręciłem kark, a przez Boga byłem załamany. Moja żona poskładała mnie do kupy. Moje potężne ciało jest pod kontrolą. On żąda bólu, a ona przyjemności, więc ja zachowam spokój wiedząc, że jesteś głupcem.

W przyszłym tygodniu na Dynamite, God Favorite Champion versus The Spanish God. Zamierzam odebrać twoje mistrzostwo TNT, aby to uczcić Fuego kupię Ci nowy samochód – zakończył Sammy.

» W trakcie AEW Dynamite: Grand Slam do ringu powróciła Brandi Rhodes, która towarzyszyła Arnowi Andersonowi i Cody’emu podczas rywalizacji z Malakaiem Blackiem.

Brandi Rhodes po raz pierwszy pojawiła się w telewizji AEW od momentu rywalizacji Cody’ego z Shaquillem O’Neilem i Jade Cargill. Takowy storyline miał miejsce w grudniu ubiegłego roku. W tym okresie dowiedzieliśmy się, że Cody i jego żona spodziewają się narodzin dziecka, Liberty Iris Runnels.

W trakcie walki z udziałem dwóch byłych wrestlerów WWE, Brandi weszła do ringu aby stanąć twarzą w twarz z Blackiem, a następnie zaatakowała go. Pomimo licznych starań, Cody musiał uznać wyższość swojego przeciwnika. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy oraz kiedy Brandi powróci do czynnej rywalizacji na ringu.