AEW planuje wprowadzić drugie mistrzostwo kobiet, Były TNA Superstar wystąpił na tapingu AEW

» Andrew Zarian z Mat Men Podcast wypowiedział się na temat planu oficjeli All Elite Wrestling wobec wprowadzenia kolejnego Women’s Title.

Kolejne mistrzostwo w dywizji kobiet ma nazywać się TBS Championship. Można przypuszczać, że nowe mistrzostwo będzie podobne do posiadanego przez Miro TNT Championship. Warto zaznaczyć, że zarówno Rampage, jak i Dynamite przeniosą się do TBS w 2022 roku.

Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy nowe mistrzostwo zostanie zaprezentowane, ale od jakiegoś czasu urzędnicy All Elite Wrestling zastanawiają się również nad wprowadzeniem Trios Championship.

UWAGA, PONIŻEJ SPOILER Z TAPINGÓW AEW RAMPAGE:

» Podczas Lights Out Matchu pojawił się były TNA Superstar Homicide. Doświadczony wrestler zaangażowany był w rywalizację z udziałem Jona Moxleya & Eddiego Kingstona z Minoru Suzukim i Lancem Archerem.

W pewnym momencie Lights Out Matchu, Jon został skuty kajdankami, a następnie uderzony pokrywką od kosza na śmieci i kijem do kendo. Wtedy na arenie zjawił się Homicide, który uwolnił byłego wrestlera WWE, przyczyniając się do zwycięstwa jego przyjaciół.