CM Punk: Rok 2021 najgorszy do wytypowania best in the world, Aktualizacja dotycząca kontuzji MVP

» CM Punk wystąpił w podcaście Rasslin, w którym wyjawił, kto jego zdaniem jest obecnie najlepszym wrestlerem na świecie.

Wiesz po raz pierwszy od dłuższego czasu jest mętnie. Pamiętam, że w latach 2002-2003 uważałem Eddiego Guerrero za najlepszego wrestlera na świecie. Pamiętam, że w 2004 roku Samoa Joe był dla mnie najlepszym wrestlerem na świecie. Od kilku lat Bryan Danielson udowadnia, że jest tym którego chce się oglądać mimo, iż w wrestlingu działa od wielu lat. Ja będąc w pewnej firmie musiałem walczyć o wszystko, co udało mi się osiągnąć. Ta postawa pomogła rozwinąć moją postać. Obecnie Kenny Omega prezentuje bardzo wysoki poziom, ale znajdzie się kilka argumentów, które przemawiają za Romanem Reignsem. W New Japan Pro Wrestling również są świetni wrestlerzy. Rok 2021 jest bardzo ciężki do wytypowania. Gdzie jeszcze można zobaczyć, jak talenty z AEW rywalizują z talentami NJPW?

» W czwartek doświadczony wrestler MVP pomyślnie przeszedł operację kolana w Andrews Sports Medicine & Orthopaedic Center. Dwa tygodnie temu federacja WWE potwierdziła, że MVP doznał kontuzji żeber po tym, jak zainkasował RKO od RAW Tag Team Championa Randy’ego Ortona.

MVP za pośrednictwem Instagrama wypowiedział się na temat swojego urazu:

WIDEO

Nie mogę doczekać się powrotu na ring i rywalizowania bez kuśtykania. Pracowałem w ostatnich pojedynkach, ale nie byłem w stu procentach sprawny. Nie mogę doczekać się również powrotu na matę Jiu-Jitsu. Mam nadzieję, że powrócę na RAW w przeciągu 4-6 tygodni. Operacja zakończyła się sukcesem.