CM Punk o kontrakcie w AEW i potencjalnym występie w G1 Climax, Drew McIntyre opowiada o rywalizacji z Jinderem Mahalem

» Redaktor Wrestling Inc Nick Hausman przeprowadził wywiad z CM Punkiem. Były wrestler WWE wypowiedział się na temat podpisania kontraktu z All Elite Wrestling oraz potencjalnego występu w G1 Climax.

Tak naprawdę to nie wiem, czy chcesz wiedzieć, jak robi się kiełbasę. Myślę, że jedną z największych zalet AEW jest to, że wszyscy obecni tutaj wyglądają tak, jakby przyjeżdżali się dobrze bawić. Nie chcesz znać szczegółów mojego kontraktu. Po prostu tutaj jestem. To nie jest praca w niepełnym wymiarze czasowym, a ja jestem w AEW, aby się dobrze bawić i pomóc komuś, kto potrzebuje pomocy.

 

Mam wiele swobody, więc mogę uczestniczyć w moich licznych przedsięwzięciach, takich jak komentowanie CFFC. Harmonogram umożliwia mi nie tylko planowanie, ale także układanie main eventów. Nie muszę być obecny na każdej tygodniówce, tak jak Omega oraz Bucksi. Roster jest tak wielki, że każdy może otrzymać wolne, jeśli urodzi się dziecko. Chwała dla tego gościa (tutaj wskazuje na Tony’ego Khana) za bycie normalnym facetem.

 

Występ na G1 Climax, kto wie. Uważam, że współpraca z Impact Wrestling jest doskonałym sposobem na promocję wrestlingu. Może kiedyś, gdzieś mnie zobaczycie, ale właśnie wskoczyłem do tego basenu. Pozwólcie mi trochę popływać w nim, zanim wyjdę i udam się do sauny. Jestem facetem z AEW – zakończył CM Punk.

» Były WWE Champion Drew McIntyre udzielił wywiadu dla Wrestling Inc, w którym wypowiedział się na temat rywalizacji z Jinderem Mahalem podczas SummerSlam.

To niesamowite. Tak wiele przeszliśmy. Nasze kariery były pełne wzlotów i upadków. Pamiętam, że wspólnie przeżyliśmy wiele upadków, a on zawsze był obecny przy mnie upewniając się, że wszystko jest w porządku. W tym samym czasie dokonaliśmy fascynującej zmiany obierając zupełnie różne ścieżki. Jinder wrócił do firmy, więc zamierzam w pełni wykorzystać drugą okazję. Kiedy byłem poza WWE w pełni wykorzystywałem każdą nadarzającą okazję. Jako pierwszy został mistrzem WWE. Wróciłem i od razu zostałem mistrzem WWE NXT, a później WWE Championem. Teraz walczymy ze sobą na SummerSlam przed blisko 40 tysiącami osób, co jest absolutnie dziwaczne. Jestem z niego bardzo dumny i smuci mnie to, że muszę go pokonać na wielkim show.