Powrót i porażka WWE Women’s Tag Team Champions, CM Punk na temat śmierci Brodiego Lee, Tony Schiavone: Debiut CM Punka wspaniałym momentem w wrestlingu

» Po trzech tygodniach do ringu WWE powróciła WWE Women’s Tag Team Champion Natalya. 26 lipca na RAW doświadczona wrestlerka nabawiła się urazu prawej kostki w rywalizacji z Doudrop. W tym samym tygodniu pomyślnie przeszła operację i zaledwie trzy dni później poruszała się bez kul.

Na wczorajszym SmackDown Nattie i Tamina Snuka zmierzyły się z Tegan Nox oraz Shotzi. Mistrzynie doznały porażki w non-title matchu, co oznacza że wkrótce byłe wrestlerki WWE NXT powinny otrzymać miano pretendentek do WWE Women’s Tag Team Championship. Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy dojdzie do wspomnianej rywalizacji, ale jeżeli czegoś się dowiemy to od razu Was poinformujemy.

» Podczas wczorajszego AEW Rampage w Chicago zadebiutował CM Punk. Były wrestler WWE 5 września na gali All Out zmierzy się z Darbym Allinem. Tuż po zakończeniu programu prezes AEW Tony Khan oraz CM Punk wzięli udział w sesji pytania i odpowiedzi. Były WWE Champion wypowiedział się na temat dołączenia do AEW oraz śmierci Brodiego Lee.

Rozmawiałem z moją żoną i oznajmiłem jej, że muszę to zrobić. Wiecie to słaby temat. Brodie Lee zmarł, prawda? Był chory, ale nikt oprócz osób w AEW nie wiedział o jego chorobie. Nikt nic nikomu nie powiedział. Brodie, kochałem Brodiego. Gdyby do takiej sytuacji doszło w innym miejscu, z pewnością byłoby o tym pełno informacji w internecie. Jego biedna żona musi sobie poradzić z tym. Ja poradziłem sobie z tym tragicznym wydarzeniem – zakończył CM Punk.

ZOBACZ TAKŻE >>> Typer #3 Sezon 2021/2022 – WWE SummerSlam

» Tony Schiavone był komentatorem słynnego WCW Bash of the Beach 1996, kiedy Hulk Hogan, Scott Hall oraz Kevin Nash odmienili branże wrestlingową. Doświadczony komentator uważa, że debiut CM Punka w ringu AEW był najwspanialszym momentem w historii wrestlingu.

Wielokrotnie pytano mnie: Hej Schiavone, jaki jest najwspanialszy moment w historii naszego wielkiego sportu? Moja odpowiedź brzmi: To! #CMPunk #AEW.

CM Punk swój ostatni występ w ringu zanotował ponad siedem lat temu, a dokładniej w styczniu 2014 roku na gali WWE PPV Royal Rumble.