Potencjalna data powrotu Randy’ego Ortona do telewizji WWE, Lance Archer: W tym samym momencie miałem ofertę z NJPW i AEW

» Randy Orton przez długi czas znajdował się na liście osób nieaktywnych/kontuzjowanych. Po raz ostatni w telewizji WWE pojawił się 21 czerwca na RAW, gdzie doznał porażki w rywalizacji z Johnem Morrisonem. Tydzień po tym wydarzeniu Adam Pearce oraz Sonya Deville potwierdzili, że Viper nie będzie w stanie wziąć udziału w turnieju kwalifikacyjnym do Money in the Bank z powodu “okoliczności, na które nikt nie ma wpływu”.

Według Fightful Select, Randy Orton znajduje się na liście osób wyłączonych z telewizji WWE, jednak powód takiej decyzji jest wciąż nieznany. WWE miało interesujący plan dla Legend Killera oraz Riddlea, ale z powodu nieobecności utytułowanego wrestlera plany zostały zmienione, a Riddle rozpoczął solową karierę. Nie wiadomo, jaka przyszłość czeka R-K-Bro, ale Riddle wciąż wspomina o Ortonie w telewizji WWE oraz mediach społecznościowych. Z raportu możemy również dowiedzieć się, iż R-K-Bro w przyszłości mieli otrzymać title shot na walkę z RAW Tag Team Champions AJ Stylesem i Omosem.

Pierwotnie oficjele WWE planują, iż powrót Ortona nastąpi 2 sierpnia na RAW, które odbędzie się w Allstate Arenie niedaleko Chicago.

» W najnowszym odcinku podcastu AEW Unrestricted IWGP U.S. Champion Lance Archer wypowiedział się na temat propozycji kontraktu, jaką otrzymał od NJPW oraz AEW.

Zrobiłem to. New Japan Pro Wrestling…. Jeżeli chodzi o japoński wrestling polega on na dawnym szkoleniu robieniu interesów zwłaszcza z obcokrajowcami. Była trasa po trasie, na której pracowałem od prawie dziewięciu lat. Wszedłem w to. Miałem kontrakt z tournee, a kiedy to się kończyło moja współpraca dobiegała końca. W ostatnich latach w NJPW zaczęto podpisywać kontrakty z wieloma obcokrajowcami. Ja nigdy nie miałem kontraktu na pełny etat, ponieważ tego nie chcieliśmy. Później w tym samym czasie otrzymałem dwie wspaniałe oferty od NJPW oraz AEW, więc miałem z czego wybierać – zakończył wrestler.