Wesley Blake wspomina pierwsze spotkanie z Sarą Lee, CM Punk żartuje ze swojego powrotu do ringu

» Były WWE Superstar Wesley Blake wystąpił w podcaście prowadzonym przez Chrisa Van Vlieta, w którym wypowiedział się na temat małżeństwa ze zwyciężczynią WWE Tough Enough, Sarą Lee.

Po raz pierwszy spotkaliśmy się w WWE Performance Center. Kiedy na antenie pojawiło się Tough Enough, często oglądaliśmy program z moim przyjacielem. Nigdy nie zapomnę, kiedy ogłosili zwyciężczynię 11 sezonu Tough Enough. Gdy natknąłem się w szatni na Sarę powiedziałem chłopakom, że nie wiem co się stało, ale nigdy nie widziałem piękniejszej kobiety. To było szalone. Kiedy jesteś tak piękna na zewnątrz oraz w środku, nie masz problemu z pokazywaniem swojej osoby przed kamerą. Tak było z Sarą i myślę, że to właśnie przyczyniło się do jej zwycięstwa. Sporo rozmawialiśmy ze sobą, spędzaliśmy mnóstwo czasu na wodzie. Pamiętam, że po jednym z treningów wymiotowałem, a ona tego samego dnia napisała do mnie na Twitterze następującą wiadomość – Hej, mam nadzieję, że czujesz się lepiej – zakończył Blake.

» Wygląda na to, że były wrestler WWE CM Punk bawi się plotkami łączącymi go z powrotem do wrestlingu. W ostatnim czasie sporo mówi się na temat prowadzonych rozmów pomiędzy byłym WWE Championem, a federacją All Elite Wrestling.

Post udostępniony przez Punka podsycił spekulacje wśród fanów dotyczące rzekomego debiutu byłego mistrza na gali AEW All Out, która odbędzie się 5 września w Chicago. Co więcej federacja AEW zastrzegła znak towarowy „The First Dance”, który jest nawiązaniem do tytułu serialu dokumentalnego „Last Dance”.