Jake Roberts z nowym kontraktem w All Elite Wrestling, Aiden English komentatorem NJPW Resurgence

» Jake Roberts w trakcie rozmowy z Diamond Dallas Page ogłosił, że podpisał nowy dwuletni kontrakt z federacją All Elite Wrestling.

Kiedy po raz pierwszy podpisałem kontrakt z AEW miałem na celu dziesięciotygodniową przygodę. Po ośmiu tygodniach przyszli do mnie z nową umową, która podpisałem. Tony Khan jest wspaniałym człowiekiem, dzięki któremu moja miłość do wrestlingu nadal rozkwita. Wspaniale jest być częścią tego projektu, więc bez wahania podpisałem nowy kontrakt. Praca sprawia mi przyjemność i widzę ludzi, którzy walczą, więc staram się im pomóc na tyle ile potrafię.

Jake Roberts w telewizji AEW zadebiutował w marcu ubiegłego roku konfrontując się z Codym Rhodesem. Od tego momentu Jake współpracuje z Lancem Archerem.

» Federacja New Japan Pro Wrestling ogłosiła, że Matt Morris (dawniej znany jako Aiden English) będzie pełnić rolę komentatora podczas gali Resurgence, która odbędzie się 14 sierpnia.

Morris dołączy do Kevina Kelly’ego oraz Alexa Koslova. Jak wiadomo były wrestler WWE był częścią ostatnich tapingów Impact Wrestling, w których otrzyma solidny push.

Swoją przygodę z federacją WWE, Morris zakończył w kwietniu 2020 roku. Powodem zwolnienia były cięcia budżetowe wynikające z pandemii COVID-19.

Tak prezentuje się karta PPV:

* Jay White (c) vs. David Finlay (NEVER Openweight Championship)

* Karl Fredericks vs. Alex Coughlin

* Fred Rosser, Rocky Romero & Wheeler Yuta vs. TJP, Clark Connors, & Ren Narita

* Obecni na sho: IWGP US Champion Jon Moxley, Strong Openweight Champion Tom Lawlor, Impact World Tag Team Champions The Good Brothers, Juice Robinson, Shota Umino, Hikuleo, Lio Rush, Brody King, Chris Dickinson & JR Kratos.