Co wydarzyło się na IMPACT 23 września 2021 roku ?

Wczoraj w nocy wyemitowany został pierwszy epizod IMPACT po gali Victory Road. Co wydarzyło się wczorajszej nocy ?

Tuż przed galą na BTI Laredo Kid zawalczył po raz trzeci z Johnem Skylerem. Panowie mieli remis 1:1 w walkach przeciwko sobie i ta walka miała być decydująca. Laredo wygrał walkę i rywalizację.

IMPACT rozpoczął mistrz X Division Josh Alexander, który zwakował oficjalnie swój pas, po tym jak w ubiegłym tygodniu powiedział w twarz Christiana Cage’a słowa: „Option C”. Opcja C polega na tym, że mistrz X Division ma prawo zwakować swój pas w zamian za walkę o Impact World Championship. Scott D’Amore pojawił się w ringu i powiedział, że zrobi turniej X Division, którego stawką będzie mistrzostwo X Division. Finał turnieju odbędzie się na Bound For Glory, na tej samej gali, na której Josh Alexander zawalczy z Cage’m o pas Impact. Później pojawili się Christian Cage, Ace Austin i Madman Fulton i dostaliśmy brawl, z którego Ace i Fulton wyszli zwycięsko.

 

Na backstage’u Willie Mack ogłosił, że chce wziąć udział w turnieju o pas X Division, a Rich Swann zgłosił się do Call Your Shot Gauntlet Battle Royalu. Brian Myers pojawił się przy nich i również zgłosił się do battle royalu. Swann wraz z Williem wyzwali Myersa i jednego z jego uczniów do walki tag team dzisiaj.

Scott D’Amore ogłasza walkę Alexander vs Austin, która odbędzie się jeszcze tej nocy.

David Finlay pokonał Hikuleo w starciu 1v1. Finlay i Robinson radzą sobie po walce z Hikuleo i Chrisem Bey, dopóki nie pojawia się El Phantasmo, który ratuje swoich kolegów z Bullet Club.

Eric Young daje Rhyno szansę na powrót do Violent By Design i chce odpowiedzi w przyszłym tygodniu.

Rohit Raju pokonał Chelsea Green w Intergender Matchu dzięki pomocy od powracającego Raj Singha.

Sami Callihan i Eddie Edwards chcą, żeby W. Morrisey i Moose zapłacili za to co zrobili Alishy.

Rich Swann i Willie Mack pokonali Briana Myersa i VSK w tag team matchu.

Mickie James wyzywa Deonnę Purrazzo do walki o pas na Bound For Glory. Scott D’Amore akceptuje wyzwanie za Deonnę i ogłasza walkę.

Gail Kim ogłasza walkę o miano pretendentek do pasów Knockouts Tag Team. Zawalczą w niej Madison Rayne & Tenille Dashwood przeciwko Rachael Ellering i Jordynne Grace. Zwyciężczynie zawalczą 9 października na Knockouts Knockdown przeciwko Decay.

Za tydzień rozpocznie się turniej o pas X Division. Pierwsza walka to triple threat match pomiędzy Laredo Kid, Treyem Miguelem i debiutującym Alexem Zaynem (Ari Sterling w WWE). Każda walka w turnieju będzie triple threat matchem (3 kwalifikacyjne + finał).

Josh Alexander pokonał Ace’a Austina w main evencie. Fulton zaatakował Josha. Christian Cage przyszedł w pomoc. Fulton i Austin dają sobie z nimi radę, ale nagle pojawia się legenda TNA Christopher Daniels, który pomaga Kanadyjczykom. Daniels chciał wykonać Angel’s Wings, ale Austin uratował Fultona.