CM Punk wypowiada się na temat debiutu Danielsona i Cole’a, Bryan Danielson o tym co skłoniło go do odejścia z WWE

» AEW Superstar CM Punk wypowiedział się na temat debiutu Adama Cole’a i Bryana Danielsona podczas gali AEW All Out.

Oczywiście uważam, że będą mieć wielki wpływ na rozwój federacji. Osobiście nie zajmuje się rywalizacją. Wiem, kim jest konkurencja, a kim nie jest. Ja skupiam się tylko i wyłącznie na sobie. Chcemy mieć najlepsze talenty, skupiamy się na ludziach będących na widowni. Myślę, że rozwijamy się bardzo dobrze i we właściwy sposób.

 

Wiem, że TNT uwielbia wysokie oceny i wiem, że wszyscy będą spoglądać na różne rzeczy porównując je. Jak na firmę, która istnieje dopiero od dwóch lat radzimy sobie świetnie. Jeśli rywalizujesz z kimś, kto działa od ponad 30 lat to z pewnością wpływa dobrze na Twój rozwój. Dla mnie naszym wyzwaniem/konkurencją jest publiczność.

» Bryan Danielson wystąpił w AEW All Out post show, gdzie wypowiedział się na temat dołączenia do AEW i odejścia z WWE.

Szczerze mówiąc przez cały czas była to wewnętrzna bitwa. Ponieważ kochałem miejsce, w którym pracowałem wcześniej. Kochałem ludzi, z którymi pracowałem i nigdy nie było momentu, gdzie byłem w stu procentach pewien swojej decyzji. Nie wiem, ilu z Was jest w związku małżeńskim lub posiada dzieci. Kiedy jesteś żonaty i masz dzieci twoje życie staje się nieco monotonne. Uwielbiam to, ale jest trochę dziwnie. Potrzebowałem jednej części mojego życia, która byłaby dzika. Czy widzisz tych facetów robiących te szalone rzeczy? Czy mogę robić te rzeczy? Hell yeah! Chcę wejść do ringu AEW i pokazać wszystkim, jak naprawdę wygląda Elite. Tak wygląda Elite…. Chcę kopać ich pieprzone tyłki i głowy.