Kris Statlander o współpracy z CM Punkiem i walce z Britt Baker, Byłe gwiazdy WWE NXT wystąpią na ROH Death Before Dishonor XVIII

» Przed rywalizacją z Britt Baker o AEW Women’s Championship, Kris Statlander wystąpiła w Women’s Wrestling Talk. W trakcie rozmowy wrestlerka wypowiedziała się na temat rywalizacji z Britt Baker oraz potencjalnej współpracy z CM Punkiem.

Naprawdę nie wiem, jak się przygotować do tej rywalizacji. Oprócz tego wiem, że już ją kiedyś pokonałam w walce 1 vs 1. I to był ostatni raz, kiedy byłyśmy ze sobą w ringu. Tak więc, jeśli los mi będzie sprzyjał, może to się ponownie wydarzyć. Ale jest nową Britt – zaznaczyła Kris.

 

Kiedy zostanę mistrzynią nie wdaje mi się, aby szatnia potrzebowała jakiejkolwiek zmiany. Po prostu chcemy bronić swojego tytułu mistrzowskiego częściej niż w przeszłości. Zazwyczaj działo się to bardzo wolno, raz w miesiącu. Chcę być mistrzem, który broni AEW Women’s Title każdego tygodnia. Chcę pokazać, dlaczego jestem mistrzem. To jedyna rzecz, jaką bym zrobiła gdybym posiadał tytuł mistrzowski.

 

Domyślałam się, że na All Out zadebiutuje CM Punk. Nikt dosłownie nam tego nie przekazał do momentu, aż sam CM Punk się nie zjawił. Na pewno chciałabym się od niego wiele nauczyć. Bardzo chętnie pochłaniam wiedzę, niezależnie od kogo. Każdy z członków rosteru AEW posiada własne doświadczenie, z których można czerpać wielkie korzyści.

» Federacja Ring of Honor potwierdziła, że były wrestler WWE NXT Taylor Rust (dawniej Tyler Rust) zmierzy się z Jakem Atlasem podczas gali PPV ROH Death Before Dishonor XVIII.

Jakiś czas temu urzędnicy ROH ogłosili, że dwóch niedawno zwolnionych wolnych agentów wystąpi na powyżej wspomnianym PPV. Jak się okazało 6 sierpnia z WWE NXT zwolnieni zostali Jake Atlas oraz Taylor Rust (był członkiem The Diamond Mine). Warto przypomnieć, że Atlas w ROH zadebiutował w 2019 roku, a Taylor dwukrotnie w 2020 roku.

Poniżej przedstawiamy zaktualizowaną kartę PPV:

Four-Way Elimination Match for the ROH World Title
Brody King vs. EC3 vs. Demonic Flamita vs. Bandido (c)

Finals for the ROH Women’s World Title Tournament
Rok-C vs. Miranda Alize

ROH Pure Title Match
Josh Woods vs. Jonathan Gresham (c)

ROH World Six-Man Tag Team Titles Match
La Facción Ingobernable (ROH World Television Champion Dragon Lee, Kenny King, Bestia del Ring) vs. Shane Taylor Promotions (Shane Taylor, Jasper Kaun, Moses Maddox) (c)

Violence Unlimited (Homicide, ROH World Tag Team Champions Tony Deppen and Chris Dickinson) vs. John Walters, LSG and Lee Moriarty

The Briscoe Brothers vs. Matt Taven and Mike Bennett

Dalton Castle vs. Eli Isom

Jake Atlas vs. Taylor Rust

Hour One Pre-show: 15-Man Honor Rumble
Danhausen, Beer City Bruiser, PJ Black, Dak Draper, Rey Horus, Brian Johnson, Joe Keys, Brian Milonas, Sledge, Silas Young, 5 other participants TBA