PAC, Braun Strowman lub Adam Cole na All Out?, Były WWE Champion wystąpi na AEW Rampage

» Prezes All Elite Wrestling Tony Khan ogłosił, że starcie z udziałem Andrade El Idolo vs PAC, jakie miało odbyć się podczas niedzielnej gali All Out zostało przełożone. Odbędzie się na tygodniówce AEW Rampage. Khan zauważył, że konfrontacja została przełożona z powodu problemów „z podróżą”.

AEW Superstar Andrade za pośrednictwem Twittera podjudza fanów wrestlingu do dyskusji na temat tajemniczego przeciwnika, z którym miałby się zmierzyć na All Out. Doprowadziło to do wymienienia takich nazwisk, jak: Daniel Bryan, Buddy Murphy, Adam Cole czy Braun Strowman.

Braun Strowman, Adam Cole i Buddy Murphy są wolnymi agentami, więc mogą rywalizować w dowolnej federacji wrestlingowej. Na początku tygodnia pojawiła się plotka sugerująca występ wielkiego nazwiska podczas niedzielnej gali AEW All Out.

» Federacja All Elite Wrestling potwierdziła, że CM Punk pojawi się na piątkowym odcinku Rampage w NOW Arenie w Chicago. Warto przypomnieć, że na środowym Dynamite były wrestler WWE wykonał GTS na Jeffie Parkerze z 2point0.

Malakai Black będzie kontynuował feud z The Nightmare Family (vs Lee Johnson).

Poniżej przedstawiamy krótką zapowiedź odcinka AEW Rampage:

Obecność CM Punka,
Darby Allin vs Daniel Garcia,
Malakai Black vs Lee Johnson,
Wypowiedź AEW TNT Championa Miro,
Kris Statlander vs Rebel i Jamie Hayter