Jim Ross o weteranach w AEW oraz debiucie Paula Wighta, Segment z udziałem CM Punka na Dynamite

» W ostatnim odcinku Grilling JR, komentator AEW Jim Ross wypowiedział się na temat obecnego krajobrazu AEW, weteranach jakich posiada firma oraz obecną dyspozycję Paula Wighta przed All Out.

Mamy Jerryego Lynna, Deana Malenko, Christophera Danielsa. Posiadamy wielu świetnych trenerów i chyba kogoś pominąłem. Oczekujemy, że Mark Henry oraz Paul Wight zostaną mentorami. Tak jak Chris Jericho pełni funkcję mentora kilku facetów w swojej frakcji. Poza tym odpowiada za własną postać. Staramy się zmaksymalizować umiejętności wszystkich wrestlerów. Wielu chłopaków chce robić, jak najwięcej, więc sami wpływają na rozwój swojej postaci. Nie mamy żadnych writerów.

W niedzielę na gali All Out rywalem Paula Wighta będzie QT Marshall.

Ostatniej nocy Paul Wight wyglądał bardzo dobrze w ringu AEW. Ten interes, jaki zaprezentował z QT Marshallem i ekipą. Paul stracił kilka zbędnych kilogramów, więc widać, że dobrze trzyma swoją dietę – zakończył Jim Ross.

W niedzielę podczas gali AEW All Out odbędzie się starcie z udziałem CM Punka oraz Darby’ego Allina. Nie ma cienia wątpliwości, że fani zgromadzeni w NOW Arenie w Chicago cały sercem będą wspierać swojego podopiecznego.

» Podczas Dynamite przed PPV All Out były wrestler WWE CM Punk wygłosił krótkie promo, w którym przypomniał wszystkim, że nie walczył w ringu od ponad siedmiu lat. W segment zaangażowani byli również 2point0, Daniel Garcia, Sting oraz Darby Allin. CM Punk wykonał GTS na Jeffie Parkerze, a następnie skonfrontował się twarzą w twarz ze wschodzącą gwiazdą All Elite Wrestling.