Booker T odnośnie dołączenia CM Punka do All Elite Wrestling, CazXL opowiada o swoim kontrakcie z Impact Wrestling

» Według raportów publikowanych przez zagraniczne media były wrestler WWE CM Punk wkrótce podpisze kontrakt z All Elite Wrestling. WWE Hall of Famer Booker T wypowiedział się na temat potencjalnego dołączenia byłego championa do AEW.

CM Punk znalazł się poza grą. Moja opinia wygląda następująco. Nawet jeśli masz wspaniałą sylwetkę w wieku 56 lat – miałem pewną fobię, kiedy zdejmowałem koszulkę w szatni przed młodymi chłopakami. Obawiałem się, że może nadszedł czas, aby spróbować czegoś nowego. Kiedy osiągnąłem pewien wiek, a mam tutaj na myśli czterdzieści lat starałem się znaleźć coś innego, jakieś lepsze zajęcie. Czy CM Punk może wejść do ringu i pracował tak, jak kiedyś? Tak, ale branża wrestlingowa bardzo się zmieniła w ciągu ostatnich 7 lat. Myślę, że najlepszym miejscem dla CM Punka jest to, w którym go potrzebują. CM Punk od dawna jest poza WWE. Z tą federacją pożegnał się nie w najlepszych relacjach. Jestem pewien, że otrzymałby niesamowity pop, gdyby wrócił do wrestlingu, ale czy AEW jest najlepszym miejscem dla niego? Nie obchodzi mnie, czy będzie w WWE, AEW , New Japan, czy Reality of Wrestling. Ważne, aby znalazł się tam, gdzie go potrzebują.

» Gościem w najnowszym odcinku Pro Wrestling 4 Life, czyli podcastu prowadzonego przez dwukrotnego WWE Hall of Famera Seana Waltmana był CazXL (znany również jako Big Cass). Były wrestler WWE w kwietniu bieżącego roku zadebiutował w federacji Impact Wrestling podczas Rebellion.

Aktualnie pracuję dla Impact Wrestling i w sobotę na Slammiversary walczyłem z Eddiem Edwardsem. Nie mogę się doczekać kolejnych pojedynków z Eddiem Edwardsem oraz pozostałego czasu, jaki jest przede mną. Nie wiem, jak długo potrwa moja współpraca z Impact, ale jesteśmy dla siebie stworzeni.

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE Money in the Bank 2021 – Opinia

W tym momencie jestem bardzo zadowolony z obecności w Impact, gdzie posiadają wielkie talenty oraz świetną szatnię. Wszyscy są profesjonalistami, niesamowici i każdy jest traktowany na takim samym poziomie. To po prostu wspaniałe miejsce dla każdego wrestlera. Podoba mi się czas spędzony w Nashville, gdzie siedzibę ma Impact. Czuję, że w ciągu ostatnich lat zdobyłem wystarczającą wiedzę, która umożliwi mi bycie częścią świetnego zespołu. W głębi duszy wierzę, że mam przed sobą świetlaną przyszłość. Myślę, że jest to najważniejsze podejście i jeżeli naprawdę w coś wierzysz, to jest to możliwe. W stu procentach czeka przede mną świetlana przyszłość – mam tutaj na myśli moją karierę w profesjonalnym wrestlingu.

Na samym początku nie miałem kontraktu z Impact, ale aktualnie jestem związany z firmą do Bound For Glory, ale to może się wkrótce zmienić. Przyprowadzili mnie do Impact, zaoferowali krótki kontrakt, co bardzo mi się spodobało. W tym momencie nie jestem zainteresowany podpisaniem długoterminowych kontraktów. Udało się idealnie, więc w Impact na pewno będę do października. Co przyniesie przyszłość? Zobaczymy.