Hot News: WWE NXT UK Championship Match zapowiedziany na TakeOver 36!

Federacja World Wrestling Entertainment potwierdziła, że 22 sierpnia na wydarzeniu NXT TakeOver 36 w Orlando odbędzie się starcie z udziałem WWE NXT UK Championa WALTERA i Ilja Dragunova.

Ta rywalizacja miała zostać wyemitowana podczas najnowszego odcinka WWE NXT UK, ale wstępne plany zostały opóźnione z powodu drobnego urazu mistrza, jakiego nabawił się w trakcie brawlu z Dragunovem.

Rewanż pomiędzy wrestlerami jest wspólnym wysiłkiem osób odpowiadających za rozwój WWE NXT, czyli Triple H, Shawna Michaelsa oraz Williama Regala. Wspomniana trójka pojawiła się w poniżej zamieszczonym materiale wideo ogłaszając NXT UK Championship Match.

Bardzo interesowaliśmy się rozwojem wydarzeń z udziałem Ilji Dragunova i WALTERA – powiedział Regal.

 

Podobnie, jak wy wszyscy byliśmy bardzo rozczarowani, kiedy dowiedzieliśmy się, że ten pojedynek się nie odbędzie i zostanie przełożony – powiedział Michaels.

 

Ale po wielu dyskusjach z dyrektorem generalnym NXT UK Johnnym Saintem, wymyśliliśmy najlepsze rozwiązanie – dodał Triple H.

 

Rywalizacja Ilji Dragunova i WALTERA była najbardziej zaciekłą i agresywną nie tylko w historii NXT, ale także w naszej branży wrestlingowej – dodał Regal.

 

Mając to na uwadze czuliśmy, że ten pojedynek o mistrzostwo NXT powinien zostać obejrzany na całym świecie – zaznaczył Shawn.

 

Tak więc WALTER będzie bronił NXT UK Title z Ilją Dragunovem w Stanach Zjednoczonych. Zrobimy to 22 sierpnia podczas NXT TakeOver 36 – zakończył Hunter.

NXT TakeOver 36 będzie transmitowane na żywo w niedzielę 22 sierpnia z Capitol Wrestling Center w Orlando.